Úklidové služby a ostrahu nemovitostí svěřte do rukou odborníků

Vlastníci nemovitostí často řeší řadu náročných povinností. Bytové domy, komerční plochy, kancelářské komplexy, výrobní haly, sklady i soukromé objekty vyžadují nejen ostrahu objektů, ale i pravidelný úklid a údržbu zeleně. Nejlepší volbou je v tomto případě zvolit jednu společnost, zajišťující komplexní služby péče o nemovitost. Jednat s jednou firmou je mnohem jednodušší, než svěřit činnost několika společnostem.vacuum-cleaner-657719_960_720

Úklidové práce jsou časově náročná činnost. Existují společnosti, poskytující full-service a vám tím zajistí více volného času a peněz. Jde o praktické řešení, kdy má firma k dispozici špičkové technické vybavení, profesionální vysavače či vlastní strojový park zahrnující i komunální stroje. Úklid a čištění rozsáhlých skleněných ploch, které byste sami leštili hodiny, je provedeno s pomocí moderní technologie ve velmi krátkém čase.

 

Zajištění úklidu i ostraha objektů

Renomované společnosti se umí postarat o jednorázový i pravidelný úklid, zahrnující desinfekční a hygienickou formu servisu včetně deratizace. Dovedou uklidit interiér a postarají se i o exteriér zahrnující zelené plochy v okolí daných objektů. Pod pravidelnou údržbu zeleně patří sekání trávníku, péče o keře i stromy nebo pravidelná zálivka rostlin v kancelářích. Pravidelně školení a kvalifikovaní pracovníci umí zajistit příjemnou atmosféru uvnitř budov i v jejich okolí. Úklidové služby mají vysokou úroveň kvality.

security-265130_960_720[1]Při zajištění security servisu vám dovede specializovaná firma vedle ostrahy objektů instalovat kamerový systém, zajistit recepční služby, BOZP i bezpečnostní audit. Ostraha objektů je zajišťována školenými profesionálními pracovníky. K tomu všemu patří i provozovně technický management. V případě, že jsou služby opravdu ucelené, společnost vám poskytne i dočasnou výpomoc v podobě externích pracovníků i outsourcing logistické služby.

 

HONDL GLOBAL SERVICES a.s je sázkou na jistotu

Chcete-li, aby byla komplexní správa vašeho majetku efektivní a zároveň výhodná, vsaďte na renomovanou společnost, která má široký záběr činností spolu s letitými zkušenostmi v oboru. Takovou je společnost Hondl Global Services a.s., tedy HGS. Veškeré procesy se řídí standarty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Úklidové práce s vysokou kvalitou služeb, individuálním přístupem, profesionalitou a moderním zázemím, jsou prováděny v mnoha místech na území České republiky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient