Nábytek na míru- řešení moderní doby

Nedaří se vám bydlení uspořádat tak, abyste měli dostatek místa, bylo vám zde příjemně a k dispozici jste měli hodně úložného prostoru? Možná si nevystačíte se sériově vyráběným nábytkem a měli byste se zaměřit na ten, který je vytvářen na míru. Jen tak využijete každý centimetr čtvereční a zároveň si splníte své sny o tom, jak by interiér měl vypadat.117

Aby v bytě bylo k hnutí

Ve většině domácností přibývá věcí i členů, takže brzy už v bytě nemusí být k hnutí. Nemáte-li rozlehlý dům, budete muset interiér chytře „poskládat“ ke spokojenosti všech obyvatel a bude vás to stát mnohem více úsilí. Ovšem výsledek pak stojí za to. I v malém bytě se může dobře bydlet několika lidem, aniž byste o sebe neustále zakopávali a neměli svůj osobní prostor. Možná si k ruce budete muset vzít nějakého bytového architekta, aby se na věc podíval odbornýma očima.

Nepřizpůsobujte se nábytku, nechte jej, aby se přizpůsobil on vám

Zakázkový nábytek zohledňuje vaše potřeby, efektivně řeší úložné prostory a zhodnocuje bydlení. Může být jednoduchý a podobný obyvaci-pokoje-072tomu sériově vyráběnému, ale také nápaditý, nevšední a atypický. Sériově vyráběné kousky mají předem stanovené rozměry a vy se musíte přizpůsobovat jim, namísto aby ony zapadly do vašich představ. Málokdy se stane, že bychom objevili zboží, které jako by z oka vypadlo tomu vysněnému. Samozřejmě, není to nemožné. Proč ale trávit hodiny a dny hledáním, když si můžeme podle svého návrhu nechat skříň, postel nebo třeba stůl vyrobit?

Nábytek, který využije každý centimetr prostou

Nábytek na míru lze vytvořit do jakékoliv místnosti a v různém tvaru. V obchodech většinou narazíme na skříně ve tvaru obdélníku, maximálně nabízející řešení do „L“. Těmi ale neosadíme podkrovní byty, výklenky, volné místo pod schody nebo atypické prostory. Skříně vestavěné nebo celé skříňové sestavy přesně „napasované“ do bytu, nám ušetří spoustu starostí „kam s věcmi“. Materiál, rozměry, způsob otevírání, prosklení či umístění zrcadla, variabilní uspořádání vnitřního prostoru, osvětlení, to vše nám skříně na míru poskytnou. Už se těšíte na u svou? A to nemluvíme o ostatních kusech nábytku! Nechte si vytvořit nábytek na míru Praha a bydlete spokojeněji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient