UnionPay spouští přeshraniční marketingovou platformu YouJiHua

UnionPay spouští přeshraniční marketingovou platformu YouJiHua

UnionPay International spouští „YouJiHua“ pro ještě lepší přeshraniční zkušenost spotřebitelů – poprvé získají možnost využít okamžitých slev

Dne 6. července UnionPay International a její partneři společně spustili „YouJiHua“, tedy celosvětově první otevřenou přeshraniční marketingovou platformu vyvinutou programem bankovních karet. Slavnostního spuštění se zúčastnili Ge Huayong, předseda představenstva China UnionPay, Cai Jianbo, CEO UnionPay International, a ředitelé Bank of China, China Merchants Bank, CYTS, Ctrip, Spring Airlines, SaSa Hong Kong, Prince Jewellery & Watch, LUKFOOK JEWELLERY a ISA.

„YouJiHua“ je nová platforma vyvinutá UnionPay International. K platformě se přidala řada přeshraničních poskytovatelů služeb v oblasti financí, cestování a maloobchodu. „YouJiHua“ poprvé přináší tzv. positioning, přesný marketing a okamžité slevy u přeshraniční spotřeby.

Držitelé karet mohou čerpat výhody „YouJiHua“ dvěma způsoby. Buď mohou získat slevový kupón prostřednictvím QR kódu obsaženého u označení „YouJiHua“ „Gift“ v mobilních aplikacích UnionPay International, BOC a China Merchants Bank, nebo mohou využít slevové kupóny nabízené aplikacemi partnerských cestovních agentur při rezervaci letenek a hotelů, a to přímo prostřednictvím daných aplikací. Po předložení QR kódu a zaplacení kartou UnionPay se mohou držitelé karet těšit z nejvyšší slevy, jaká je u příslušného obchodníka dostupná.

„YouJiHua“ má pro všechny strany velký význam. Zaprvé se jedná o přesnější marketingový model založený na třech globálních marketingových programech UnionPay International. Zadruhé vyvíjí nový obchodní model, a to tím, že zapojuje vydavatele karet, jejich příjemce, cestovní agentury a obchodníky do stejného průmyslového řetězce. Zatřetí všestranným způsobem zlepšuje zkušenost držitelů karet při jejich použití.

Ge Huayong uvedl, že spuštění platformy „YouJiHua“ je plodem spolupráce UnionPay a všech jejích partnerů. Je ztělesněním klíčové hodnoty, kterou UnionPay zastává, tedy „oboustranně prospěšné spolupráce a sdílení růstu“. Zároveň uspokojuje poptávku držitelů karet po nových možnostech placení. Budeme i nadále vyvíjet přeshraniční ekosystém platebních služeb, z nichž budou těžit všichni naši partneři.

Ve stejný den spustila UnionPay International dva globální marketingové programy — „100 globálních letištních obchodů duty-free“ a „50 vybraných cestovních destinací“. Držitelé karet nyní mohou využít až 10% slevy ve více než 100 obchodech duty-free na přibližně 90 letištích po celém světě. V období mezi 15. červencem a 15. říjnem mohou čerpat slevu až 15 % nabízenou u více než 300 obchodníků v 50 cestovních destinacích.

Pro více informací: http://www.unionpayintl.com/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient