USA zřejmě navýší účast na konferenci Biospain 2016

Osmý ročník mezinárodní biotechnologické konference Biospain 2016 pořádají Španělská bioprůmyslová asociace (ASEBIO) a součást baskické vlády, Baskická agentura pro podporu podnikání (SPRI). Konference proběhne v Bilbao Exhibition Centre (BEC) v Barakaldu od 28. do 30. září se zvýšenou přítomností amerických podniků a organizací.1473061198_1[1]

„Na mezinárodních veletrzích, které jsme nedávno navštívili, jsme zjistili, že roste zájem ze strany mezinárodních investorů a uskupení firem, které se chtějí dozvědět o projektech ve Španělsku. Tento zájem sem přivádí společnosti ze zahraničí, převážně z USA, Evropy a Latinské Ameriky“, komentoval Jordi Martí, prezident asociace ASEBIO. Nedávno byly zahájeny operace s účastí velkých farmaceutických a specializovaných mezinárodních investičních fondů. To odráží skutečnost, že španělští biotechnologové se ve vědeckém vývoji vyrovnají svým mezinárodním protějškům.

K dnešnímu dni potvrdilo svou účast na konferenci Biospain 2016 dvacet zemí. Organizátoři také očekávají, že obchodní veletrh bude letos o 40% větší.

Biospain je dnes páté největší sdružení v odvětví biotechnologií na světě. Na konferenci proběhne 3 327 osobních setkání, což je o 320 % více, než na první konferenci partneringONE® (EBD Group) v roce 2008.

Investiční fórum Biospain si klade za cíl přilákat místní i mezinárodní investory. V rámci spolupráce bude zorganizován specifický paralelní program a společenské akce pro investiční komunitu.

Nejdůležitější oblasti zájmu jsou následující: fórum pacientů o vzácných onemocněních, roztroušená skleróza a sílící role organizací pacientů; nové metody diagnostiky; očkovací látky; Alzheimerova choroba; potraviny a zdraví; veřejná politika pro otevřené inovace; nanobiotechnologie; zpracování velkých objemů dat; nové onkologické terapie a bioekonomie.

BioSpain se skládá z obchodního veletrhu, partnerské akce, fóra o investicích, fóra o vzdělávání a zaměstnanosti, konferencí o celé řadě otázek (s paralelními sekcemi) a z vědeckých konferencí pořádaných vědeckými společnostmi s účastí místních i mezinárodních mluvčích. Pokud jde o počet rozvojových podnikatelských setkání, stala se tato událost největším veletrhem se sídlem v Evropě a pátým největším veletrhem na světě.

Posledního ročníku konference Biospain 2014 se zúčastnilo 200 vystavovatelů, více než 850 firem a institucí a přes 1850 delegátů z 37 zemí. Počet osobních obchodních jednání se zvýšil o 20 % na 3 327.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient