Společnost TPA Horwath se nyní jmenuje TPA

Jako jedna z předních společností v odvětví daňového poradenství a auditorských služeb ve střední a jihovýchodní Evropě vysílá společnost TPA jasný signál. S novým logem a srozumitelným a nezávislým pozicováním bude díky přechodu na větší mezinárodní síť společnost TPA i nadále nabízet svým zákazníkům osobní podnikání za hranicemi.

Společnost TPA, zaměřená na daňové poradenství a auditorské služby, se s okamžitou platností stala nezávislým členem sdružení Baker Tilly Europe Alliance a nyní působí pod novou značkou „TPA“.

Klaus Bauer-Mitterlehner, daňový poradce, partner a člen řídícího týmu TPA v Rakousku, vysvětlil tento vývoj událostí: „Změna značky na „TPA“ je důležitým krokem v naší strategii dlouhodobého růstu. Současně nám umožňuje lépe podporovat naše mezinárodní zdroje a odborné znalosti, a lépe a srozumitelněji pozicovat naši společnost.“

Přeshraniční poradenství ve střední a jihovýchodní Evropě1473074439_1[1]

Kromě Rakouska působí TPA Group v deseti dalších zemích po celé střední a jihovýchodní Evropě: v Albánii, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku a na Slovensku. „Síla společnosti TPA Group v oblasti poskytování účinného přeshraničního poradenství rakouským firmám na typických cílových trzích střední a jihovýchodní Evropy je jedinečná,“ říká Leopold Kühmayer, daňový poradce, partner a člen řídícího týmu TPA v Rakousku.

Celosvětová síť.

S účinností od 5. září 2016 opustila skupina TPA síť Crowe Horwath International. Společnosti TPA Group a Baker Tilly International společně vytvořily sdružení Baker Tilly Europe Alliance.

TPA: čísla a fakta

TPA je jednou z předních společností v odvětví daňového poradenství a auditorských služeb ve střední a jihovýchodní Evropě. Sortiment nabízených služeb zahrnujedaňové poradenství, účetnictví a finanční výkaznictví, audity a poradenství.

TPA Group působí v jedenácti zemích ve střední a jihovýchodní Evropě: V Albánii, Rakousku, Bul-harsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku a na Sloven-sku. TPA Group zaměstnává 1000 pracovníků ve 27 pobočkách.

Celosvětová síť

TPA Group je nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance. Baker Tilly International je osmá největší účetnická a obchodní poradenská síť na světě. Má 165 nezávislých členů ve 141 zemích a více než 28 000 profesionálů v 745 pobočkách po celém světě.

Další informace najdete na našich webových stránkách: www.tpa-group.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient