Úspěšný start MBA online studia

Úspěšný start MBA online studia na vysoké škole MCI Innsbruck, opce double degree s prestižní Royal Roads University ve Vancouveru v Kanadě

Vysoká škola MCI Management Center Innsbruck si vybudovala vynikající pověst na mezinárodní univerzitní scéně s ohledem na špičkovou kvalitu výuky a studijní servis. 3.000 studentů z celého světa, 1.000 renomovaných vysokoškolských pedagogů, 200 partnerských univerzit (společné programy mimo jiné s UK či VŠE), špičková umístění v žebříčku vysokých škol, četná ocenění jako např. Austrian TOP University 2015 či prémiová pečeť FIBAA – Foundation for International Business Administration Accreditation, to vše dělá z vysoké školy MCI vyhledávaného partnera pro vzdělávání vedoucích pracovníků. MCI nabízí kromě specializovaných manažerských programů a individuálních firemních kurzů bakalářské a magisterské programy z oblasti ekonomiky, společnosti a technologií.

„Manage globally – learn differently“, to je motto vysoké školy Management Center Innsbruck (MCI) pro její studijní program MBA v oboru mezinárodního obchodu, vedený v anglickém jazyce, který začíná na podzim roku 2015. Cílem tohoto programu pro manažery je podporovat slučitelnost práce, rodiny a studia. Program Executive Master je součástí konzistentní strategie inovace, internacionalizace a online spolupráce vysoké školy MCI – The Entrepreneurial School®. Nový online program MBA je dalším přírůstkem do portfolia produktů vysoké školy MCI, a je založen na rozsáhlém know-how MCI v oblasti designu a implementace moderních formátů smíšeného studia – Blended learning. Tento koncept nemá nic společného s klasickým dálkovým studiem.

Flexibilní koncept učení Blended Learning kombinuje s pomocí nejnovějších interaktivních médií online moduly (synchronní, t.j. přímé spojení s učiteli a ostatními studenty v reálném čase), moduly s osobní účastí (na akademické půdě) a individuální (asynchronní) fáze online práce a učení.

Program MBA zohledňuje specifické studijní cíle a potřeby studentů. Inovativní didaktický koncept umožňuje studentům, aby se sami rozhodli, kdy a hlavně kde chtějí pracovat a učit se s podporou multimédií. Interaktivní design a praktická orientace jsou základními vlastnostmi programu MBA.

Online studium MBA je zaměřeno především na profesionály s rozhodovací pravomocí v oblasti techniky, přírodních věd, práva, medicíny, sociálních, zdravotních a humanitních věd, kteří plánují svůj další kariérní růst. Kromě tématických okruhů z mezinárodního managementu, inovací, zakládání podniků a leadership schopností se program také zaměřuje na komunikační a mezikulturní aspekty.

MCI prosazuje již řadu let strategii digitalizace vysoškolského studia. Rektor Andreas Altman zdůrazňuje: „Změny, které s sebou digitalizace přínáší, nesmí vysoké školy chápat jako překážku ale jako šanci. MCI si v posledních letech vybudovalo silnou pozici a s programem MBA online nastavilo mezinárodní kvalitativní laťku.“

Opce Double degree s prestižní Royal Roads University ve Vancouveru v Kanadě

Další výhodu pro studenty od podzimu 2016 představuje double degree opce s prestižní Royal Roads University ve Vancouveru v Kanadě. Díky prezenčnímu a online modulu na této špičkové univerzitě mohou studenti navíc získat i titul Master in Global Management. Susanne Herzog, ředitelka MCI executive education program se ze spolupráce těší: „Royal Roads University se již před lety zaměřila na format Blended learning a patří v tomto oboru ke světové špičce. Partnerství mezi MCI a Royal Roads University nabízí studentům enormní výhody a šance.“

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient