V rytmu letních paprsků

V rytmu letních paprsků

Jakmile vykoukne po chladných dnech slunce na obloze, láká nás to ven, vstříc novým zážitkům. Toužíme svá těla vystavit slunečním paprskům a načerpat novou energii. Často vyrážíme k vodě a k tomu potřebujeme plavky. U těch platí zásada, že musí sedět jako ulité. Nemáme na sobě nic jiného, a proto se v nich musíme dobře cítit.

plavkyKaždá žena odsouhlasí, že plavky prostě patří k jedněm z nejdůležitějších prvků letního šatníku. Výběr tedy nepodceňte a neváhejte do nich investovat. Jedny plavky nestačí. Je třeba se opálit rovnoměrně, proto zvolte alespoň dva různé střihy. Jedny mohou mít klasická ramínka, jiné zavazování za krk. Občas je také dobré plavky převléknout a nezůstávat dlouho v mokré a chladivé látce, působící na tělo.

 

Ve vašich plavkách si vás musí všimnout prostě každý. Víte co letos letí? Výrazné barvy a nevšední střihy. Vsaďte na různé prostřihy, řetízky a šňůry. V kurzu budou i neonové barvy a lesky. Máte-li rychle snědou barvu kůže, vypadají úchvatně. Pokud máte raději nadčasovou klasiku, vsaďte třeba na černobílou kombinaci, která prostě zabere vždy.

spodní prádloVůbec se toho nebojte a buďte originální. Vrací se i jednodílné plavky, které dělají opravdu krásné křivky. Hledejte zajímavé, netradiční a extravagantní střihy. Klasické bikiny doplněné řetízkem lemujícím boky, nebo smyslný dekolt, dodají šťávu i šmrnc. Volte jednoduché trojúhelníky nebo push-up, můžete jít také do kombinací více vršků a různých bikin.

Pokud jste plných tvarů s pevnými ňadry i zadečkem, které mimochodem hodně letí, nebo jste se prostě nestihly dostat do formy, zkuste tankini nebo monokiny, včetně plavek celkových. Zmíněné střihy dokáží udělat z vaší postavou hotové zázraky. U klasických plavek hledejte pohodlné košíčky s širokými ramínky, řádnou oporou a pevným střihem. Jak vybírat? Berte ty, co vám padnou do oka a na první pohled se do nich zamilujete. V takových se budete cítit jako královna pláže.

Myslete také na letní večery. Pod lehké šaty a blůzky potřebujete smyslné prádlo. Pod upnuté ,,malé černé“, tedy koktejlky na večer, přiberte prádlo stahovací, do letního sáčka, famózní korzet. Pak už vám chybí jen saténová košilka na sluncem opálené tělo, sluneční brýle, příruční zavazadlo a poukaz na dovolenou. Užijte si léto lehce a hravě.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient