Vedení účetnictví Praha 9

Vedení účetnictví Praha 9

Podmínky a zákony ohledně vedení účetnictví se neustále mění. Je třeba nepřetržitě sledovat aktuální změny a nic nezanedbat. Na to má ale málokterý podnikatel, ať už majitel firmy, nebo drobný živnostník, čas. Proto je mnohem výhodnější svěřit se do rukou odborníkům a vyvarovat se chyb.

Koho si tedy pro vedení účetnictví vybrat? Je dobré zvolit odborníky, kteří mají dlouhodobé zkušenosti. AZA účetnictví s.r.o. se vedení účetnictví Praha 9 věnují již více než 20 let a prochází neustálým školením ohledně změn v tomto odvětví. Mají dostatek dlouholetých zkušeností i v oblasti, jakou je podvojné účetnictví Praha 9 u velkých i malých firem, a to včetně sestavení účetních uzávěrek a zasílání pravidelných reportů v českém i anglickém jazyce.

Vysokou kvalitu zpracování účetnictví vám zaručí jejich externí spolupráce se zkušenými daňovými poradci a auditory. Společnost vás dokáže zastupovat před všemi důležitými úřady a zajistit vám s nimi dlouhodobou spolupráci. Vaše účetnictví bude vedeno od začátku až do konce. Tedy včetně daňového poradenství, zpracování daňových přiznání, daňové optimalizace a rekonstrukce účetnictví.

V neposlední řadě vám bude zajištěna daňová evidence Praha 9, včetně evidence mezd, všeho ohledně DPH, personalistiky a vyúčtování všech daní i daně silniční. O všech novinkách, legislativních změnách a povinnostech budete neustále informování pomocí e-mailů. Ke klientům je zde přistupováno individuálně, flexibilně a s náležitým respektem.

Pokud se obrátíte na tyto odborníky, neunikne vám žádná novinka. Víte, že se zvýšilo daňové zvýhodnění na děti a platí už pro rok 2016? Nebo třeba že OSVČ si musely nutně zvýšit zálohu na zdravotní pojištění, nejpozději do letošního února? Také se chystá EET – elektronická evidence tržeb a kolem toho je stále spousta nejasností. Takových novinek je spousta a ve spolupráci s AZA účetnictví s.r.o. vám žádná z nich neunikne.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient