Vertikální žaluzie jako jedna z alternativ zastínění interiéru

Jaro už na sebe pomalu upozorňuje slunečnými dny, které už chvílemi díky vysokým teplotám připomínají léto. Venku je na sluníčku velmi příjemně, když se ale paprsky dostanou ve vysoké míře do interiéru, nastanou problémy. Vcelku zbytečné, jelikož na trhu se nachází spousta variací zastínění pokojů uvnitř objektu. Rozhodně není nikde psáno, že byste měli mít jen klasické rolety. Především vertikální žaluzie si totiž získaly postupem času značnou oblibu. My se na ně společně s dalšími druhy zastínění zaměříme podrobněji.

Stylové vertikální žaluzie

vertikální žaluzie

Chcete-li zkombinovat kvalitu a elegantní provedení, vsaďte na vertikální žaluzie. Jejich využití je univerzální. Najdeme je jak v interiérech rodinných domků, tak i kancelářích administrativních budov, ordinacích anebo učebnách. Vyznačují se dlouholetou životností a realizací přímo na míru. Bez větších problémů je lze instalovat do klasických oken i do francouzských nebo šikmých oken.

Je libo plisé?

Na zastínění jakýchkoli včetně atypických oken se hodí i plisé. Jedná se o do harmoniky skládanou látku, která se vyznačuje neotřelým vzhledem. Perfektně vypadá jak v trojúhelníkovitých, tak třeba i obloukovitých nebo lichoběžníkovitých oknech. Nabídka látek a nejrůznějších vzorů je obrovská. Moc hezké jsou třeba plisé do dětského pokoje s motivy známých animovaných hrdinů.

Další alternativy stínění

Na trhu existuje i spousta jiných variací stínění. Praktické a zajímavé jsou látkové rolety. Světlo nepropustí a snadná je i jejich údržba. Jakousi alternativu nabízejí i japonské posuvné stěny. Ať už se vám líbí vertikální žaluzie anebo jakékoli jiné zmiňované stínění, můžete si je vybrat u společnosti Hixon na internetových stránkách hixon.cz. K dispozici jsou zde také sítě do oken proti hmyzu, fasádní rolety, garážová vrata či markýzy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient