Na český trh přišly chytré hodinky Kronaby

Na českém trhu jsou od prvního dubna k dispozici hodinky značky Kronaby, které přináší úplnou revoluci. Na první pohled mají totiž s typickými chytrými hodinkami společného pramálo, přesto se jim funkcemi vyrovnají a v lecčem je i předčí.

Tento jedinečný švédský počin je možné zakoupit například v e-shopu hodinky-4pm.cz, kde najdete dámské, pánské i dětské hodinky různých značek té nejvyšší kvality. A Kronaby se mezi takové značky rozhodně řadí.

Luxusní módní doplněk pro dámy i pány

Z výrobků Kronaby je na první pohled vidět elegantní skandinávský minimalismus. Nechybí jim nic z klasického hodinářství, chlubí se koženými řemínky, ocelovými pouzdry a ručně vkládanými indexy.

Firma vyrábí celkem čtyři různé kolekce, v nichž si vybere opravdu každý. Muže potěší řada SEKEL a APEX, pro ženy jsou určeny kolekce NORD a CARAT.

Právě poslední zmiňovaná přináší překrásné dámské hodinky v populární barvě rose gold. Jinak švédská značka vsází na klasickou černou, hnědou a stříbrnou, které se hodí ke každému outfitu.

Chytrý pomocník, co nezradí

Hodinky Kronaby spolupracují s aplikací v chytrém telefonu a umí všechno, co byste očekávali. Ráno svého majitele probudí jemnými vibracemi, celodenně sledují jeho pohybovou aktivitu, zobrazují upozornění na hovory, umí přes tlačítko ovládat hudbu či pořizovat fotografie na telefon.

Některé funkce ovšem opravdu překvapí. Zajímavě zní například možnost určit si, od kterých lidí budou hodinky zobrazovat upozornění. Díky tomu vás nebude rušit nikdo nedůležitý. Hezké je také tlačítko, které odešle signál milované osobě. Užitečná je funkce tlačítka, jež vám pomůže najít odložený mobilní telefon.

Žádné dobíjení baterie

Ať už sháníte dámské či pánské hodinky, nad značkou Kronaby určitě zauvažujte. Za prvé budete mít něco, co v ČR ještě moc lidí nemá, za druhé získáte pomocníka, co vás jen tak nezradí. Ještě jsme totiž nevysvětlili to nejdůležitější – hodinky není potřeba neustále dobíjet, baterie jim i přes využívání všech jmenovaných funkcí vydrží dva roky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient