Více než 2000 zahraničních vzdělávacích institucí přijímá karty UnionPay pro platby školného

Více než 2000 zahraničních vzdělávacích institucí přijímá karty UnionPay pro platby školného

UnionPay International vylepšuje své platební služby pro studenty studující v zahraničí

Platební služba společnosti UnionPay pro studenty studující v zahraničí společnosti UnionPay je rozšířena z plateb školného na všechny aspekty každodenního života. Společnost UnionPay International dne 1. července oznámila, že v současnosti více než 2 000 zahraničních vzdělávacích institucí přijímá platební karty UnionPay pro platby školného, kdy pokrývá školy v populárních destinacích, včetně USA, Kanady, Austrálie, Spojeného království, Nového Zélandu a Singapuru.

Podle veřejných údajů překročil v roce 2015 počet čínských studentů, kteří studují v zahraničí, 500 000, s meziročním nárůstem okolo 14 %. Čína je nyní největším zdrojem mezinárodních studentů v USA, Spojeném království, Kanadě a Austrálii. V této souvislost společnost UnionPay International neustále zlepšuje služby pro tyto studenty.

Pohodlné a bezpečné online platby školného v zahraničí

Placení školného kartami UnionPay online je pohodlné. Převod může být dokončen během 3 pracovních dnů. Online platba UnionPay obsahuje mnohonásobná bezpečnostní opatření pro zajištění bezpečné online platby do zahraničí.

Studenti a jejich rodiče se mohou přihlásit na několik platforem plateb školného a zaplatit školné prostřednictvím debetních nebo kreditních karet UnionPay. Kupříkladu peerTransfer pokrývá více než 700 a Western Union pokrývá více než 400 vzdělávacích institucí v Severní Americe, Evropě a Austrálii. Platformy pro platby školného pěti hlavních bank na Tchaj-wanu pokrývají více než 70 % místních škol a univerzit.

Díky spolupráci s institucemi třetích stran, jako jsou TMS a TouchNet, zpřístupnilo UnionPay International oficiální platební webové stránky více než 700 institucí, které přijímají kreditní karty UnionPay.

Platební služby pokrývají všechny aspekty života studentů v zahraničí

Platební služba UnionPay nyní pokrývá všechny aspekty každodenního života studentů v zahraničí. V populárních destinacích je výhodné používat karty UnionPay. Například v USA téměř všechny bankomaty přijímají karty UnionPay pro výběry hotovosti a 80 % obchodníků přijímá kreditní karty UnionPay pro platbu na podpis. K těmto obchodníkům patří velké obchodní domy, supermarkety a restaurace.

Platební služba UnionPay také pokrývá platby různého typu spojeného se vzděláváním: platbu školného na POS terminálech na studentské koleji, platby za učebnice a ubytování. Mnoho studentských knihkupectví, center služeb pro studenty, studentských kolejí a knihoven také přijímá karty UnionPay.

Používání karet UnionPay v zahraničí má mnoho výhod: Studenti nemusí nosit velký objem hotovosti a nemusí ani nakupovat nebo směňovat zahraniční měnu. Rodiče studentů mohou sledovat výdaje svých dětí v zahraničí. Studenti si mohou požádat o kartu UnionPay ve více než 40 zemích a regionech a využívat pohodlných plateb a exkluzivních výhod, které UnionPay nabízí ve 160 zemích a regionech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient