Nechte se okouzlit Varšavou

Nechte se okouzlit Varšavou

Město Varšava s potěšením zve všechny akreditované novináře summitu NATO na recepci s názvem “Vítejte ve Varšavě” a na prohlídku města. Tyto akce představují skvělou příležitost jak zažít skutečnou atmosféru Varšavy a dozvědět se více o jejím šarmu a jedinečné historii.

Recepce “Vítejte ve Varšavě“

Pro starostu Varšavy je velkou ctí pozvat akreditované novináře summitu NATO na recepci “Vítejte ve Varšavě”, která se uskuteční v Paláci kultury a vědy ve čtvrtek, 7. července v 19:00. Součástí programu je i virtuální prohlídka současné a historické Varšavy. Stačí jenom navštívit 30. patro paláce a můžete obdivovat krásný výhled na město, za poslechu živé jazzové hudby a s možností ochutnat polskou kuchyni.

Prohlídka města

Město Varšava zve akreditované novináře summitu NATO na prohlídku města, která se uskuteční v neděli, 10. července od 9:00 do 12:30 hodin. Program: Staré Město, Královské zahrady Łazienki, Muzeum POLIN a další. Místo setkání: Palác kultury a vědy; prohlídky s průvodcem v anglickém jazyce.

Pokud máte zájem o účast na těchto akcích, potvrďte jí prosím písemně zasláním e-mailu na adresu NATO@um.warszawa.pl ,a to do 6. července (pokud se chcete zúčastnit Recepce), respektive do 7. července (pokud se chcete zúčastnit prohlídky města). Účast je povolena pouze novinářům s akreditačním odznakem pro summit NATO.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient