Vitamíny a jejich důležitá role u lidí s cukrovkou

doplňky stravy, vitamíny

Pro lidský organismus jsou vitamíny a minerály velice důležité, přičemž významnou roli mají také při metabolických procesech. Podílí se i na chemické přeměně látek. V okamžiku, kdy nastane nedostatek vitamínů a minerálů, se o slovo přihlásí zdravotní potíže. Pokud tedy chcete zamezit obtížím, je nezbytné zajistit svému tělu správnou a vyváženou stravu. S doplněním potřebných vitamínů vám však pomohou i doplňky stravy.

Vitamíny a jejich nízká hladina mají na svědomí sníženou imunitu, únavu, nachlazení, problémy s trávicím ústrojím, špatný spánek, neustupující bolesti hlavy a podobně.

Cukrovka a vitamíny

Bohužel, velice častým onemocněním nejen mezi českou populací je cukrovka, která mimo jiné zvyšuje oxidační stres. V takovém případě je nezbytné organismu doplnit antioxidační látky, které mají obrannou funkci, mezi něž patří třeba kyselina askorbová, kyselina lipová, tokoferoly či vitamín E.

U diabetiků se také doporučuje doplnění chromu, zinku, vitamínu skupiny B a vitamínu C. Existují ale doplňky stravy s komplexním obsahem látek důležitých pro udržení optimální hladiny cukru v krvi. Doplňky stravy neléčí, ovšem léčbu jako takovou podporují.

Doplňky stravy na udržení správné hladiny cukru v krvi

Novinkou na trhu je produkt MORUŠE plus. Jedná se o čistě přírodní preparát, jenž udržuje normální hladinu cukru v krvi. Vyrábí se z ovoce zvaného moruše černá, které kromě jiného má pozitivní vliv na spánek. Stejně tak se pyšní relaxačním účinky. Dále přípravek obsahuje pískavici řecké seno pro udržení správné hladiny glukózy a cholesterolu. V poslední řadě je ve složení vinná réva, tedy extrakt ze slupek červeného vína, jenž podporuje činnost jak cévní soustavy, tak i srdce. Produkt můžete zakoupit v internetové lékárně Gigalekarna.cz.

BIOSIL

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient