Prodejte nemovitost úspěšně díky portálu Cincink

realitní makléř práce

Prodáváte-li byt či dům, logicky za něj chcete utržit co nejvíce peněz. Nastavení správné částky je jedním z nejdůležitějších úkolů, které vás čekají. Ve skutečnosti jich však je mnohem více. Správná cena je pouze začátek. Důležitý je rovněž dobře sepsaný inzerát.

Spousta lidí prodává nemovitost jednou či dvakrát v životě. Jak mají tedy vědět, jakým způsobem postupovat a na co se zaměřit, aby byli skutečně úspěšní? Možná se vyplatí nechat si poradit od odborníků. Nikoliv od realitní kanceláře, které jde zejména o její vlastní zisk. Zkuste to na novém realitním portálu Cinkcink, jejž podporuje Komerční banka.

Odhad ceny? Sami ho asi nezvládnete

Tedy jistě byste nějakou částku dali dohromady. Možná takovou, kterou byste si přáli. Byla by ale odpovídající? Prodali byste za ni? Pak byste byli nuceni snižovat a ve finále byste nejspíš utržili daleko méně, než jste původně zamýšleli. Nejlepší je trefit správnou cenu hned napoprvé a k tomu vám pomůže jedině profesionální odhad ceny nemovitosti. Odborník vezme v úvahu stav nemovitosti, lokalitu, dispozice, příslušenství, ceny domů a bytů v okolí apod. Nemusí k tomu absolvovat ani osobní návštěvu. Stačí, když mu dodáte patřičné podklady.

Dokážete připravit opravdu lákavý inzerát?

Prim v dnešní době hrají fotografie. Na těch by měl byt či dům vypadat co nejlákavěji. Fotky totiž dělají první dojem, až pak si zájemci začnou číst text inzerátu. Proto dnes profesionálové interiér nejdříve uklidí a „načančají“, pak přijde teprve čas na nafocení bytu. Profesionální fotky vám přivedou spoustu zájemců.

Fotkami však jenom začínáte. Další položkou je pak textace prodejního inzerátu. Vypsat, co se v nemovitosti nachází, nestačí. Všechno musíte podat tak, aby byl čtenář naprosto ohromený a nadšený. Tuto činnost nejlépe zvládne profesionální copywriter.

A k tomu je možné nabídnout čtenářům vašeho inzerátu ještě něco navíc, například 3D plánek nemovitosti. Prospějete tím i sobě. Nebudete muset ztrácet čas spoustou návštěv. Přijdou jen ti, co si dům prohlídnou na vizualizaci a budou mít skutečný zájem.

Domluva s kupujícím může být svízelná

Ani ve chvíli, kdy najdete toho pravého kupce, však nemusí být vyhráno. Naopak, tady potíže teprve začínají. Jistě budete potřebovat právní služby. Stažení smlouvy z internetu není dobrý nápad, nemuselo by v ní být ošetřeno všechno, navíc by mohla být výhodná jen jednostranně. Raději do právníka investujte, mohli byste přijít o spoustu peněz.

Pak budete muset řešit i úschovu peněz a další formality. Nebuďte na ně sami!

Na Cincink si vyberete, o co máte zájem

Realitní portál Cincink vám umožňuje vložit inzerát a pak si vybrat, o jaké služby máte zájem. Platíte tedy jen za to, co skutečně potřebujete. Nejde o vysoké částky, například odhad ceny nemovitosti stojí 199 Kč včetně DPH. Hlavně ale nemusíte zvlášť hledat různé odborníky, všechny je zařídíte přes jeden portál. Kupujícím pak Cincink nabízí například pomoc s vyřízením hypotéky či daňové poradenství.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient