Jak vykouzlit dětskou narozeninovou oslavu snů

balonky

Kouzelnou hůlku k tomu nepotřebujete. Stačí trocha kreativity a času, abyste mohli prostudovat nabídku internetových obchodů. Ta vás totiž nejvíce inspiruje, ukáže vám, co všechno je dnes k sehnání, a pomůže zorganizovat oslavu, na niž se nezapomíná.

V dětství se každý přibývající rok oslavuje s nadšením a velkou hromadou dárků. Co však nesmí chybět na pořádné oslavě? Pojďte se podívat na narozeninové povinnosti každého dobrého rodiče.

Dejte oslavě nějaké téma

Nejlepší jsou tematické párty. Proto se zamyslete, co má právě vaše dítko nejraději. Potěší ho oslava ve stylu Star Wars nebo raději kouzelná párty s jednorožci? Od toho se budou odvíjet dekorace, ale třeba i nádobí nebo masky a kostýmy. Nemusíte rovnou nutit všechny zúčastněné, ať se převléknou. Mnohé by to možná od účasti na vaší oslavě spíš odradilo. Stačí, když se za jednorožce oblékne oslavenkyně.

Připravte dětem program

Dají si dort a potom si budou hrát? Takhle jednoduché to zase není. Raději nachystejte nějaký program. Vymyslete tematické hry, naplánujte venkovní aktivity i alternativu na doma, kdyby náhodou pršelo. Jste-li kreativní duše, vymyslete i nějaké soutěže o drobnosti. Spoustu legrace si děti užijí i s levnými blbostmi. Velký úspěch budou mít balonky, obzvlášť když je napustíte heliem, případně zkuste obyčejné bublifuky. Nemusíte utrácet majlant, jde spíš o dobrý nápad.

Postarejte se o hosty

Důležité jsou už pozvánky. Pochopitelně by měly korespondovat s tématem celé oslavy. Opět není potřeba tvořit nic složitého, stačí hezký obrázek. A když už kamarádi vašeho potomka přijdou, dobře se o ně postarejte. Dnes je například zvykem, že dárečky nedostává jen oslavenec. I hosté si odnáší nějakou tu drobnost. Může to být třeba bublifuk či sladkosti. Co takhle připravit každému návštěvníkovi sáček s pár takovými drobnostmi?

Pro kostýmy, vodní balonky, helium na balonky, svíčky na dort a mnoho dalšího nemusíte chodit daleko. Všechno objednáte z e-shopu Olo.cz. E-shop nabízí i tematické zboží jako dělané pro dětské oslavy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient