Voda z kohoutku může dosahovat kojenecké kvality

Čistá pitná voda je jednou ze základních potřeb každého člověka. A přesto se jí mnoha lidem nedostává. Vážíme si toho, co máme každý den k dispozici? Kohoutková voda totiž rozhodně není samozřejmostí.

Čerstvost, pravidelné a častější kontroly jakosti, mnohem menší zátěž pro životní prostředí a v neposlední řadě cena, která je až 100-2000krát nižší, jsou pádné argumenty v porovnání kohoutkové vody s vodou balenou. Ale přestože by měla být každá městská kohoutková voda pitná, neznamená to, že bude také chutná a nezávadná. S filtrem vody Crystal Quest však může dosahovat kojenecké kvality.

Výhodou pětistupňové filtrační jednotky je její přenosnost a snadná montáž přímo na baterii, je tedy možné ji používat doma, na chatě, na dovolených.

První stupeň filtrace odstraňuje částice jako bahno, sedimenty a jiné nerozpustné nežádoucí hmoty. Druhý stupeň se zaměřuje na mikroskopické organismy odolné proti chlóru. Následuje třetí stupeň, tedy filtrace přes aktivní uhlí, která odstraní pachy a chemikálie, jež mohou výrazně zvýšit riziko rakoviny. Předposlední stupeň filtrace odstraňuje těžké kovy – měď, rtuť, olovo a další. Nakonec voda proteče přes filtrační vložku o velikosti jednoho mikrometru, čímž dojde k odstranění nežádoucích částic. Výsledkem je dokonale čistá, zdravotně nezávadná voda se zachovanými přirozenými minerály.

Každý člověk na planetě si zaslouží čistou vodu, nezbytnou pro všechny důležité procesy v těle, proto bychom měli dbát na její čistotu. A investice do zařízení na úpravu kvality domácí vody může být prvním krokem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient