Volkswagen Arteon nadchne neotřelým designem i moderními technologiemi

Volkswagen

Volkswagen se při navrhování modelu Volkswagen Arteon rozhodl opustit řady konzervativního designu. Přemýšlel, jak vystoupit s vozidlem z davu, aby se za ním každý otáčel, a proto přišel s technologickým modelem, jenž vás překvapí nejen po funkční, ale také estetické stránce. V neposlední řadě vás ohromí interiér automobilu, přestože zvenčí budí dojem stísněného prostoru.

Jakmile se na automobil Volkswagen Arteon zadíváte, zřejmě vám některými křivkami přijde podobný elektromobilům Tesla. Jedno se však musí nechat, německý výrobce automobilů se na vzhledu vskutku doslova vyřádil. V podstatě je jedno, zda sáhnete po zlatém provedení v R-Line, nebo po bílé alternativě s výbavou Elegance, protože v obou případech má vozidlo něco do sebe.

Jaké technologie Volkswagen Arteon nabízí?

Volkswagen Arteon se má od sourozenců, jako je Volkswagen Polo, odlišit nejen vzhledem, ale ještě i nabídkou technologických vychytávek. Vlajková loď vás překvapí množstvím asistenčních systémů. Sice nenabízí autonomní řízení, ale i tak toho umí více než dost, například máte možnost zapnout si adaptivní tempomat a hlídání jízdního pruhu. Automobil je schopen za pomoci mapových podkladů a schopnosti číst dopravní značky upozornit vás, když se změní doporučená rychlost. O nic se nemusíte starat, protože vozidlo začne samo zrychlovat či zpomalovat. Samozřejmě nechybí ani asistenční systémy, s nimiž snadno zaparkujete.

Pohodlí zajistí masážní sedadlo

Volkswagen proměňuje interiér vozidla na obývací pokoj. Představte si, že si sednete za volant, budete řídit, a zároveň si přitom dopřejete masáž. Volkswagen Arteon totiž může mít na vaše přání masážní sedadlo.

Stále tedy přemýšlíte, zda zvolit Volkswagen Tiguan či Arteon? Věříme, že po přečtení tohoto článku už máte rozhodnuto.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient