Co všechno víte o bytových vodoměrech?

Výběr bytového vodoměru je pro mnohé španělskou vesnicí. Kdo by se s chutí zajímal o tak obyčejnou věc? Nutno podotknout, že je správná koupě vodoměrů velice důležitá. Vždy si musíme uvědomit, co vlastně od tohoto přístroje očekáváme. Pokud si myslíte, že jsou si všechny vodoměry podobné jako vejce vejci, jste omylu. Velký důraz je kladen na jejich parametry.

Jak na výběr vodoměru

Předtím než se rozhodnete pro koupi vodoměru, ujasněte si hned několik priorit. Proč vlastně nový produkt potřebujete? Je pokažený anebo žádáte jen modernější verzi? Určitě se zaměřte na to, jaká je poloha vodoměrů. Nezapomeňte na přesnost měření. V dnešní době existují bytové vodoměry, které se liší způsobem odečtu. V některých případech se opisují čísla, jindy vše probíhá dálkově z chodby či přes internet.

Pár rad nikdy neuškodí

Možná jste nevěděli, že záleží na poloze instalovaného vodoměru. Nejvýhodnější je horizontální poloha, vertikální může být nepřesná. Pokud se jedná o mechanický přístroj, který má lopatkové kolo a mění se třením, je vertikální poloha nepříznivější. Říká se, že jsou elektronické vodoměry na rozdíl od mechanických přesnější. Vše také závisí na typovém schválení. Každá mince má dvě strany. Moderní vodoměry mají sice LCD displej, ale ten neměří, jen zobrazuje veškeré údaje.

Kde nakoupit kvalitní zboží

Potřebujete poradit s výběrem bytového vodoměru? Oslovte profesionály společnosti INMES, která je úspěšným obchodně technickým zastoupením renomovaných výrobců regulační a měřící techniky pro topení a rozvod vody. Ať už jste vlastník bytového družstva, bytové jednotky anebo firmy, obraťte se na specialistu v oboru, INMES. Nahlédněte na internetové stránky společnosti a seznamte se s bohatou nabídkou repasovaných i domovních vodoměrů a dalších užitečných služeb.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient