Vybavujete průmyslový provoz? Nezapomeňte na deskové výměníky tepla a odstředivé separátory

Strojní součásti, výroba strojních součástí

Vybavujete si postupně novou dílnu a snažíte se najít ty správné přístroje. O klasických zařízeních do konkrétního provozu máte jistě svou pevně danou představu. Zapomínat byste ovšem neměli ani na tak důležité součásti, jakými bezesporu jsou deskové výměníky tepla a odstředivé separátory. Zdá se vám nákup těchto zařízení ne příliš výhodný? Pak jste na správném místě. V tomto článku vás přesvědčíme o tom, že i vaše výroba si tato zařízení bezesporu zaslouží!

alfa-laval-1

Ušetřete energii i čas

Centrální zásobování teplem je alfou a omegou v jakékoli výrobní firmě stejně tak jako ohřev vody. Jestliže chcete všechno řešit co možná nejvíce ekonomicky, vsaďte na deskové výměníky tepla. Jedná se o zařízení určená k distribuci tepla, v případě potřeby i chladu. Chcete-li řešit rekuperaci tepla, není lepší volby. Při pořizování konkrétních přístrojů si pouze dejte pozor na kvalitu materiálu a kompaktní rozměry. Spolehlivé značkové modely musí vydržet i několik desítek let! Naším tipem jsou značkové deskové výměníky tepla značky Alfa Laval.

Oddělte si přímo na pracovišti kapaliny, plyny i oleje

Ve většině podniků potřebujete k efektivnímu provozu strojů olej, chladicí kapaliny a různé tuhé látky. Jestliže se při provozu přístroje vše smísí, nastává problém s tím, že musíte jednotlivé látky nakoupit za drahé peníze nové. Mnohem ekonomičtější je pořídit odstředivé separátory. Vybrat si můžete například u společnosti TRIBO Engineering, s.r.o., a to z několika variací. Třeba pro odstranění olejů z kapalin vodního charakteru je optimální koncentrátor. S vodou v oleji si poradí purifikátor. Jinak lze volit ještě klasifikátor a mnohé jiné přístroje. Zmiňovaná společnost nabízí také ozubená kola, realizuje žárové povlaky a dodává zmiňované deskové výměníky tepla Alfa Laval.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient