Vyjádření k situaci kolem BPI

Úsvit - Národní Koalice

Úsvit – Národní Koalice: Vyjádření k situaci kolem BPI

Dámy a pánové, dovolte nám vyjádřit kategorický nesouhlas s mediálním útokem Doc. Konvičky a Petra Hampla, kteří si jako rukojmí vzali půl roku spolupracující formaci stovek lidí a tisíců sympatizantů Úsvitu a BPI a zveřejnili naprosto lživé vyjádření bez projednání se členy BPI a zachovali se jako nezodpovědní zbabělci vůči Úsvitu, vůči ostatním členům BPI a vůči občanům.

Co se týče společné kampaně: za dobu smluvní spolupráce jsme vytiskli a zařídili distribuci skoro sedmi miliónů novin, dali jsme statisíce do facebookové reklamy, zorganizovali jsme více než 70 veřejných debat s občany po celé republice. Hradili veškeré pronájmy a technické zabezpečení. Hradili jsme demonstrace, cesty do Bruselu, ideové konference, videoblogy. Pokud někdo tvrdí, že žádná kampaň nebyla, pak cíleně lže a je třeba se ptát, proč, lépe řečeno v čím zájmu.

Co se týče programu: můžeme prohlásit, že naši legislativci vypracovali dvacítku návrhů zákonů a novel, jak chránit ČR před ilegální imigrací. Naši poslanci vystupovali proti kvótám a proti radikálnímu islámu v mediích, na všech demonstracích, na debatách a vydali stovky článků a prohlášení, co se týče problematiky Islamizace a radikálního islámu.

Předseda Úsvitu NK je mnohonásobně vyznamenaným válečným hrdinou z Afghánistánu, který proti radikálním islamistům přímo bojoval a byl v boji vážně zraněn a je jako bývalý člen pohraniční policie expertem Úsvitu na ochranu hranic a boj proti islámskému terorismu! Předseda poslaneckého klubu Marek Černoch ještě minulý týden přímo před tureckou delegací vedenou premiérem na konferenci rady Evropy razantně vystoupil proti bezvízovému styku s Tureckem, a tím otevření Evropy 80ti miliónům muslimů! Ve všech vyjádřeních opakovaně odmítá kvóty a žádá důslednou ochranu hranic.

Proto nečekejte, že přistoupíme na špinavou hru kmotrům a imigračním vítačům a dopustíme další štěpení sil. Dál budeme usilovat o sjednocování síly v ČR i EU, abychom zastavili bezvízový přístup Turkům, prosadili ochranu hranic ČR a zastavili diktát Bruselu se superkvótami.

Víme, že výsledky naší práce je pro mnohé ohrožením a trnem v oku. Díky tomu jsme již řadu měsíců čelili intenzivnímu tlaku lobbistů, především developerů a dalších zákulisních hráčů o rozbití našich sil. Přáním většiny občanů je sjednotit síly vlasteneckých hnutí do jedné formace. Tragédií je, že Petr Hampl nechápe, že politické hnutí není firma, a tedy nemůže stát (jak se sám na fcb vyjádřil) na 15 placených v uvozovkách profesionálech, což by znamenalo, až půl milionu korun z příspěvku, který má strana na provoz! Konkrétně požádal o přímé vyplacení šesti milionů korun! Každá koruna již na příspěvcích od státu dostaneme, musí skončit v plakátech, letácích, facebooku, v legislativě a ne v placených krajských sekretariátech. Celý Úsvit má pouze dva zaměstnance. Dokonce i předseda je neplacená čestná funkce a mne velmi mrzí, že Petr Hampl a spol. se chtějí stát zaměstnanci developerů, advokátních kanceláří a jiných pochybných struktur, které za dramatickým vývojem posledních dnů stojí.

Úsvit vyzývá všechny členy BPI, kteří si váží spolupráce a mají zájem na prosazování společného programu, aby pokračovali ve spolupráci s Úsvitem NK a případně se stali jeho plnohodnotnými členy! Vydržíme a budeme pokračovat dál proti islamizaci, za ochranu hranic a proti kvótám.

Kontakt:

Jan Zilvar, tiskový mluvčí

Úsvit – Národní Koalice

Sněmovní 1

118 26 Praha 1

tel.:+420 725 044 980

e-mail: info@usvitnarodnikoalice.cz

http://www.usvitnarodnikoalice.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient