Úsvit-NK: Sobotka MUSÍ vysvětlit, co řeší na soukromém mailu.

Premiér Sobotka na svém soukromém mailu řeší nejen státní bezpečnost, ale také jak oklamat občany ČR. Úsvit se nyní o to více obává o data občanů, které stát získá kvůli EET. Cynismus, se kterým se premiérovi poradci domlouvali dopředu s „nezávislými“ agenturami na výzkumu veřejném mínění je odporný a dokazuje, že pro ČSSD jsou občané jen „legalizace vlády přes volební výsledky.“ První čtení zveřejněného materiálu dokazuje, že ministr Chovanec se jel nechat do Bruselu jen přehlasovat v otázce kvót a vláda hrála na české občany divadlo.

Vzhledem k tomu, že někteří aktéři komunikace již potvrdili její pravost a Úřad vlády vše vyšetřuje, je zřejmé, že se jedná o skandál podobný tomu, který měla Hillary Clintonová. Doufáme, že spřátelené agentury nepřesvědčí média, aby celou věc zametla pod koberec. Je potřeba, aby vláda šla s pravdou ven a přestala obelhávat občany. Jediný, kdo ji k tomu může donutit, jsou média.

Neuvěřitelné také je, že premiérovi poradci vidí v imigraci zejména vlastní byznys a šanci na nově vytvořená místa ve státní správě. Zájmy a bezpečnost ČR jsou jim ukradené.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient