Výsledky průzkumu „Čtenáři Receptáře doporučují“

Výsledky průzkumu „Čtenáři Receptáře doporučují“

Čtenáři měsíčníku Receptář doporučili své oblíbené a důvěryhodné značky

Čtenáři Receptáře již posedmé rozhodli, které jsou jejich nejdůvěryhodnější a nejoblíbenější obchodní značky. Cenu „Čtenáři Receptáře doporučují“ si na slavnostním galavečeru převzali zástupci celkem dvaceti značek. Měsíčník Receptář působí na českém trhu víc než čtvrtstoletí a má přes 50 000 abonentů, což z něj činí lídra mezi všemi českými týdeníky, čtrnáctideníky a měsíčníky. Právě dubnové vydání s přílohou ČRD dosáhlo v roce 2015 tento významný milník.

Měsíčník Receptář vydává vydavatelství a nakladatelství Tarsago Česká republika, s. r. o.

Podle Mediaprojektu za období 3. – 4. Q. 2015 je to nejprodávanější titul o zahradě a hobby na našem trhu s průměrným prodejem 75 418 výtisků.

Soutěžilo se v těchto kategoriích: Barva, nátěr; Kloubní výživa; Krmivo pro psy a kočky; Lepidla, tmely; Motorová pila; Ochrana rostlin proti škůdcům; Ponorná čerpadla; Ruční elektrické nářadí; Sanita; Stavební materiály; Střešní krytina; Veterinární přípravek proti blechám a klíšťatům; Výrobce skleníků; Vytápěcí technika; Zahradní hnojivo; Zahradní krb, gril; Zahradní nářadí; Zahradní substrát; Zahradní technika; Zahradnictví.

Sběr dat se konal v září 2015 dotazníkovou metodou a dotazník s otevřenými otázkami se předplatitelům vložil do časopisu Receptář č. 9/2015.

Zástupci vítězných značek získávají nejen cenu, ale i možnost užívat po dobu celého roku 2016 logo „Čtenáři Receptáře doporučují“ ve všech svých marketingových komunikacích pro zvolenou kategorii výrobků.

Čtenáři Receptáře doporučili v níže uvedených kategoriích tyto značky:

Krmivo pro psy a kočky Propesko
Ochrana rostlin proti škůdcům Bayer Garden
Vytápěcí technika Dakon
Střešní krytina Bramac
Sanita Jika
Barva, nátěr Barvy a Laky Hostivař
Lepidla, tmely Herkules
Motorová pila Stihl
Zahradní hnojivo Agro CS
Zahradní krb, gril Weber
Zahradní nářadí Fiskars
Zahradní substrát Agro CS
Zahradní technika Mountfield
Zahradnictví Starkl
Výrobce skleníků Lanit Plast
Ruční elektrické nářadí Narex
Stavební materiály Heluz
Kloubní výživa Walmark
Ponorná čerpadla Sigma pumpy Hranice
Veterinární přípravek proti blechám a klíšťatům Frontline

V rámci slavnostního večera připravil Receptář všem oceněným překvapení v podobě hudebního vystoupení skupiny Tam-Tam Batucada, která zahrála skladbu na vítězné produkty. Hudebníci při svém vystoupení použili např. střešní tašku Bramac, chrastili s balením kloubní výživy Walmark či balením zahradního hnojiva od AGRO cs.

Celé hudební vystoupení bude možné zhlédnout na webových stránkách iReceptář.cz.

Kompletní informace o výzkumu a o oceněných značkách uveřejníme v dubnovém vydání měsíčníku Receptář a na webových stránkách http://www.iReceptář.cz, kde vznikne nová záložka „čtenáři Receptáře doporučují“, v níž se představí vítězné firmy ze všech soutěžních kategorií.

Pro další informace kontaktujte:

Bc. Jitka Mrázová, MBA, Sales Manager

jitka.mrazova@tarsago.com, tel.: 605 205 198

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient