Výtvarné kurzy Brno

Výtvarné kurzy Brno

Naučte se relaxovat efektivně. Rozvíjejte svoji kreativitu. Vraťte se do dětských let a začněte si znovu kreslit. Kreslení je uklidňující, podporuje myšlení a posiluje osobnost.

Máte pocit, že jste nikdy nekreslili a nemáte výtvarný talent? Nebojte se kreslit, jsme tu pro Vás a povedeme Vaši ruku úplně od začátku. V případě, že nemáte žádnou výtvarnou průpravu, pomůžeme Vám začít.

Chcete zdokonalit své výtvarné dovednosti? Máme spoustu kurzů, které Vám ušijeme přímo na míru. Připravíme Vás i na talentové zkoušky, chcete-li na některou z uměleckých škol.

Pro Vás všechny jsou tu výtvarné kurzy Brno.

Výtvarné kurzy

Naše výuka probíhá v malých skupinkách v počtu šesti až osmi studentů, je vedená kvalifikovanými pedagogy a odehrává se v inspirativním prostředí umělecké galerie. Pokud si stále nejste jistí, pro nové studenty nabízíme zkušební lekce zdarma. Vyberte si z naší bohaté nabídky, třeba kurz malby nebo kurz kresby.

Naše kurzy probíhají v prostorách galerie OFF/FORMAT. Nabízíme tak dostatek podnětů k tvorbě v proměnlivém a velmi inspirativním prostředí. Ocitnete se přímo v centru umění a budete neustále v přímém kontaktu se současnými uměleckými trendy.

Lektoři působící v našich kurzech jsou vysoce kvalifikovaní absolventi vysokých výtvarných škol a mají mnohaleté pedagogické zkušenosti. Dbáme na profesionální a individuální přístup ke každému absolventovi našich výtvarných kurzů.

Zaměření kurzů

Naše kurzy jsou zaměřeny především na výuku kresby, malby a grafiky. Připravujeme také na talentové přijímací zkoušky pro zájemce o studium na středních či vysokých uměleckých školách. Naše kurzy mají vysokou úspěšnost. Všichni naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání uměleckého směru, mají předchozí pedagogické zkušenosti na středních a vysokých uměleckých školách, proto toto prostředí důvěrně znají a ví přesně, na co se mají zaměřit.

Přizpůsobíme se Vám. Vašemu tempu, potřebě procvičit dané téma nebo zdokonalením techniky, která Vás zaujala. V Brně pod Kraví horou umožňujeme v letních měsících výuku nejen v interiéru, ale také v plenéru a to ve dvorním traktu či blízkém parku. Začněte malovat. Výtvarné kurzy Brno jsou tu pro Vás.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient