Yanfeng Automotive Interiors předává ocenění dodavatelům

Yanfeng Automotive Interiors předává ocenění svým dodavatelům za vynikající výsledky

15 dodavatelů obdrželo ocenění Evropský dodavatel roku 2016

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) včera v düsseldorfském Classic Remise předala 15 dodavatelům za jejich vynikající úspěchy každoroční ocenění Evropský dodavatel.

„Naši dodavatelé hrají důležitou roli v úspěchu společnosti. Těší nás, že můžeme tímto oceněním vyzdvihnout jejich vynikající úspěchy,“ řekl James Bos, vice president Global Procurement u Yanfeng Automotive Interiors. Mezi faktory pro udělení tohoto ocenění patří kvalita, náklady, logistika, vývoj, technologie a služby. V závislosti na celkovém počtu získaných bodů předala společnost Yanfeng Automotive Interiors dodavatelům buď platinové, zlaté, stříbrné nebo bronzové ocenění za výkon. V letošním roce obdrželo ocenění dodavatele za výkon osm společností, které dodávají plastové, pryskyřicové, chemické, pěnové, nepřímé obalové, vybavovací a kovové komponenty.

Platinové ocenění za výkon obdržela společnost IZO-BLOK S.A., expert na zpracování pěnových plastů. Společnosti Yanfeng Automotive Interiors dodává pěnový polypropylén (EPP). Stříbrné ocenění za výkon obdržela společnost SABIC Innovative Plastics GmbH, výrobce chemických produktů, plastů a kovů. Bronzové ocenění bylo předáno společnostem BASF Polyurethanes GmbH, Eurofoam Deutschland GmbH, A. RAYMOND GmbH & Co. KG, TR Fastenings Ltd., Coatex NV a J.H. Ziegler GmbH.

Deset dodavatelů získalo ocenění za vedoucí postavení

Klíčovými kritérii vedoucího postavení byly faktory, které jsou rozhodující pro úspěšnost společnosti, jako je udržitelnost, inovace, kvalita, spokojenost zákazníků, globální růst a neustálé zlepšování výkonnosti. V letošním roce společnost Yanfeng Automotive Interiors vyznamenala oceněním za vedoucí postavení hned deset dodavatelů.

Společnosti MacAuto Industrial Co., Ltd. z Tchaj-wanu a A. RAYMOND GmbH & Co. KG z Německa obdržely cenu za kvalitu.

Příjemci ocenění za vedoucí postavení v oblasti trvalého zlepšování výkonnosti byly společnosti Xinpoint Corporation z Číny, Tricor Packaging & Logistics AG a Polyvlies – Franz Beyer GmbH, obě z Německa.

Kromě platinového ocenění dodavatele za výkon získala polská firma IZO-BLOK SA také ocenění za vedoucí postavení v kategorii spokojenosti zákazníků. Společnosti IZO-BLOK SA bylo uděleno toto ocenění za proaktivní podporu projektových start-upů a optimální strukturu svého dodavatelského řetězce. Další ocenění v kategorii spokojenosti zákazníků získaly společnosti Everwill Industries Ltd. z Číny, ITW Automotive Release & Trim z Německa a Coatex NV z Belgie, z nichž každá obdržela bronzové ocenění dodavatele za výkon.

Dodavatelská firma IEE S.A. z Lucemburska, jež inovativně vyvíjí specializované senzorové systémy, obdržela ocenění za vedoucí postavení v kategorii inovace. Tato firma společně s inovačním týmem Yanfeng Automotive Interiors vyvinula vyhřívanou loketní opěrku do dveřních panelů.

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Yanfeng Automotive Interiors

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss

Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

Email: astrid.schafmeister@yfai.com

Internet: www.YFAI.com

O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má více než 100 výrobních a technických center v 17 zemích a zaměstnává více než 28.000 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd, stoprocentní dceřiné společností Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO) patřící do skupiny výrobců komponent SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku. Bližší informace naleznete na adrese www.YFAI.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient