Začněte investovat do dluhopisů

Společnost DRFG disponuje v současné době dvěma fondy. První fond je zaměřený na firemní i státní dluhopisy a je pod přísnou evropskou regulací UCITS. Začít s nimi můžete s minimální částkou ve výši 100 korun měsíčně. Další fond, do kterého můžete investovat, je zaměřen na nemovitosti. Zde se můžete díky podílovým listům stát spoluvlastníkem nemovitostí. Tato společnost má velký růst a to obzvláště v posledních letech. Společnost již spravuje majetek v hodnotě přes tři miliardy Kč.

DRFG kupuje společnosti a řeší projekty v České republice a dbá na to, aby investované peníze zůstaly v naší republice. Plánem společnosti DRFG je i zajištění dostatku pracovních příležitostí českým obyvatelům. Pokud tedy hledáte právě takové formy investic a chcete podpořit naši zemi, právě jste narazili na to, co hledáte.

Další zajímavá možnost investic zaujme studenty. Pro ty je zde možnost investovat coins-1523383_960_720[1]svůj čas do projektu Unifer. Studenti díky Uniferu již při škole mohou dosáhnout značnou praxi. Získat tak lze se společností DFRG zkušenosti díky práci na reálných zakázkách. I toto je novinka, která se jen tak někde nenabízí.

Zaměření DRFG

Investiční skupina DRFG investuje do dluhopisů, nemovitostí, zdravotnictví, telekomunikací, zprostředkovatelů internetu a energetiky. DRFG také nově buduje lékárenský řetězec pod značkou Na zdraví! Pokud i vy věříte, že farmaceutický průmysl a vše s ním spojené umí přinést nemalé peníze, možná to bude právě to, co vás přiměje investovat s DRFG. Využít k tomu můžete DFRG dluhopisy. Společnost má dlouhodobé velmi dobré vztahy s významnými fondovými centry v Evropě. K dispozici má evropský pas, díky němuž může své fondy nabízet po celé Evropské unii.

Společnost DRFG má propracovaný systém. Jako záruku klade důraz na to, aby celý investiční byznys nebyl závislý pouze na lidském faktoru a jeho možném selhání. Své projekty má rozloženy do více oborů. Jedná se o telekomunikaci, energetiku a také nemovitosti, které jsou lidmi a okolnostmi méně ovlivňovány. Investují také do oblasti výroby lepenky, papírových výrobků či do zakázkového krejčovství produkující obleky a košile na míru. Nevyvážejí peníze z Česka ven, jak to dělá dost jiných společností, ale investují do příležitostí v naší republice.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient