Zažijte pravou chuť Itálie v Praze 6

 

Už se těšíte na léto, až si budete sedět v restauraci s výhledem na moře a ochutnávat pravé italské speciality? Kdo se vydá do Itálie, nemůže se ochudit o poznávání místní gastronomie. S pravými dobrotami od moře se ovšem můžete setkat i v Česku. Třeba Valentýn je pro posezení v dobré italské restauraci výbornou příležitostí.

Když se řekne italské jídlo, většina lidí si vybaví pizzu. Ano, i ta může být výborným pokrmem pro valentýnskou večeři – obzvlášť ve tvaru srdce. Avšak každá dobrá italská restaurace Praha má daleko bohatší sortiment. Těstoviny, dezerty, vína, carpaccio nebo panna cotta. Těmito pokrmy je vyhlášená restaurace Fabiano nedaleko Obory Hvězda.

Jedině tady ochutnáte domácí produkty

Kromě hotových jídel se v restauraci zaměřují na domácí produkty. V peci na pizzu pečou na objednávku chleby klasické, olivové a se sušenými rajčaty. Na přání vyrábí dorty a podle tradičních receptů od babiček připravují džemy z různých druhů ovoce. Ostatně jako domácí chutná i výtečná pizza, jejíž výrobu můžete přímo sledovat.

Stálé speciální nabídky

Na každý den je připravené polední menu složené z polévky, hlavního jídla, těstovin a pizzy. Ochutnáte tady mnohem zajímavější příchutě než hawaii, čtyři druhy sýrů a salámovou. Kromě toho se také pravidelně střídají speciální nabídky. Obvykle platí týden a jsou zaměřené na jednu surovinu – například krůtí maso.

Restaurace Fabiano je vhodná jak pro každodenní oběd, tak pro romantické večeře, funguje od 11 dopoledne do 11 večer, v létě je možné posedět i na venkovní zahrádce. Na svatého Valentýna chystá tato restaurace Praha 6 speciální program, který bude stát za to. Místa se ale rychle plní, proto neváhejte s rezervací a ozvěte se e-mailem či telefonicky co nejdříve. Italská kuchyně určitě potěší i vaši drahou polovičku a dobré jídlo a víno vám pomohou nastartovat pěkný večer.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient