Zpracování účetnictví v Praze s přidanou hodnotu nabízí DYPE

Není účetní jako účetní. Někdo vám sice udělá účetnictví, postará se o odeslání daňového přiznání, případně pravidelně posílá mzdy zaměstnancům, to však rozhodně nestačí. Využijte účetnictví ke svému prospěchu. V datech z účetnictví najdete návod pro strategický rozvoj vaší firmy.

Zpracování účetnictví v Praze i kdekoliv v ČR či v SR – to je DYPE. Společnost se zaměřuje na živnostníky (OSVČ), začínající podnikatele, malé i střední firmy, či též na start-upy. Samozřejmostí jsou standardní účetní a daňové služby, ale na rozdíl od běžného účetního pro vás ve firmě mají nachystáno i mnoho nadstandardů.

Co nabízí DYPE?

Jde zejména o mzdové účetnictví v Praze a dalších klientů z jiných měst, zaúčtování platebních příkazů, daňovou optimalizaci, odhady daně, daňové přiznání, pravidelný business intelligence reporting spolu s přípravou plánu na další období a s vyhodnocením předchozího, účetní uzávěrku i služby v oblasti strategicko-investorského přístup, kde se vyhodnocuje hodnota firmy. Poptávat lze též pokročilé poradenství a workshopy.

Méně administrativy, více podnikání

Díky službám DYPE se zbavíte zbytečné administrativní zátěže související s účetnictvím, daněmi i mzdami. Vlastní zaměstnanci i vás čas jsou dražší než služby specialistů na tuto oblast. Outsourcovat služby v této oblasti se vyplatí. DYPE navíc nabízí nejen standardní služby. Jde dál, kam běžný účetní nezabrousí. Teď už si ale nemusíte najímat ekonoma ani lidi na controlling. To vše máte možnost získat v rámci služeb od DYPE.

Datové účetnictví od DYPE vás naučí podle čísel řídit vaši firmu

Vše navíc funguje online, takže nejde jen o službu pro pražské firmy. Využívat ji lze z kteréhokoliv koutu České republiky a DYPE je plně připravena i na slovenské zákazníky. Nechte si zpracovat účetnictví moderním inteligentním systémem, který vám v podnikání otevře oči.

Fotka od Michal Jarmoluk z Pixabay 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient