Australští AC/DC si vybrali české DOCTOR VICTOR

Australští AC/DC si vybrali české DOCTOR VICTOR

Historicky první českou kapelou, která bude mít tu čest zahrát si v Praze před světově proslulou australskou hudební legendou, je česká rocková skupina DOCTOR VICTOR.

Hardrockoví dinosauři z AC/DC si vybrali ze tří vítězných kapel soutěže Radia Beat a agentury Live Nation právě toto české power trio.

Mohutné kytarové riffy Anguse Younga rozrazí vzduch pražského letiště v Letňanech tuto neděli, 22. května v podvečer.

Na koncertním megaturné Rock or Bust jim po Evropě předskakuje americká skupina Tyler Bryant and the Shakedown. V České republice však udělají výjimku a poprvé tak před sebe vezmou i českou kapelu, která si získala jejich sympatie.

To AC/DC doposud v Praze nikdy předtím neudělali! “Je to splněný sen, který se jen tak neopakuje. Je nám obrovskou ctí být součástí!” komentuje celou situaci kytarista Vojta Bureš, frontman kapely DOCTOR VICTOR, se kterou, mimo jiné, v minulosti otevíral koncerty skupin LUCIE nebo CHINASKI.

Nyní probíhají intenzivní přípravy na bezesporu největší hudební událost letošního roku, kde “Doktoři” předvedou svůj vlastní repertoár před zraky bezmála 60.000 fanoušků australské kapely.

web – video: https://vimeo.com/158890860, https://www.youtube.com/watch?v=0cqsCylW9Ow

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient