Barva jako inspirace

Při výběru jakéhokoliv kusu oblečení věnujeme velkou pozornost barvě. Pokud nás barevnost toho či onoho kusu zaujme, potom zkoumáme daný sortiment blíž. Podle barvy, jakou nosíme, nás také hodnotí okolí. Barvy ledacos vypovídají o naší osobnosti, momentální psychice i náladě.waiting-410328_960_7201

Při výběru oblečení by barva měla hrát jednu z hlavních rolí. Pánské košile jsou skvělou možností, jak představit sami sebe, jak zaujmout okolí. Košile jsou nabízeny v základních barvách, které pak můžete vhodně doplnit nejrůznějšími doplňky, jako jsou kravaty, knoflíčky, ale třeba i hodinky nebo pánské náramky. Při výběru dbejte na to, na jakou příležitost se oblékáte. Základní bílá barva se hodí ke každému oblečení, můžete ji využít jak na volnočasové aktivity, tak i na formální události, kde je oblek nezbytností. Stále oblíbenější je barva modrá. Ta je preferovaná zejména v obchodních kruzích, proto ji využijete na pracovní schůzky a různá jednání. Je to barva byznysu, představuje serióznost, sebevědomí, profesionalitu.

Nebojte se ani barvy růžové. Přes nejrůznější asociace, které ve spojení s touto barvou panují, platí, že růžová barva košile vyjadřuje mladistvost a sebevědomí. Je obrazem mladého sebevědomého moderního muže, se vším co k tomu patří. Také fialová barva je stále častější, zejména její levandulový odstín. Takovéto košile působí nesmírně lehce a svěže. Pokud patříte mezi muže s velkým „M“ pak rozhodně sáhněte po košili v červeném odstínu. Je to barva cílevědomosti a vášně. Zaručí Vám plnou pozornost a nepřehlédnutelnost. Základní barvy máme shrnuty a teď už se stačí jen rozhodnout, zda Vám více vyhovují pánské košile s krátkým rukávem, nebo pánské košile s dlouhým rukávem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient