Díky nové funkci v aplikaci e-Reservations nyní můžete s jízdenkami Interrail cestovat po Itálii mnohem pohodlněji

U příležitosti překročení 1 milionu stažení aplikace Rail Planner App byla představena nová funkce, umožňující rezervaci místenek1454335688_1[1]

Cestování s jízdenkou Interrail Pass v Itálii je nyní ještě pohodlnější, a to díky možnosti rezervace místenek v oblíbených vysokorychlostních vlacích Le Frecce přepravní společnosti Trenitalia, a to přímo prostřednictvím aplikace Rail Planner App pro chytré telefony se systémem iOS a Android.

Aplikace Rail Planner App, kterou vytvořila firma Eurail Group G.I.E., je offline mobilní aplikace, která umožňuje plánování cest vlakem a přináší tak držitelům jízdenek Interrail další výhody. Prostřednictvím této aplikace, která má vysoká uživatelská hodnocení (více než 4 hvězdičky), si mohou cestující snadno a pohodlně prohlížet evropské vlakové jízdní řády, vyhledávat spojení a v případě potřeby provádět rezervace. Navíc tato aplikace držitelům jízdenek Interrail Pass nabízí cenné informace o slevách a výhodách v rámci celé Evropy.

Vzhledem k obrovské poptávce po přepravě vysokorychlostními vlaky Le Frecce a na přeshraničních trasách je často na cestách po Itálii nutné rezervovat si místenky, aby všichni cestující měli zajištěno dostatečné pohodlí. Díky nové funkci v aplikaci Rail Planner App si tak zákazníci mohou provádět rezervaci místenek, včetně platby a přijetí zaplacené místenky prostřednictvím svého chytrého mobilního telefonu s připojením k internetu. Cestující s jízdenkami Interrail si mohou svou elektronickou rezervaci buď vytisknout, nebo ve vlaku postačí průvodčímu ukázat informace o místence, které jsou po rezervaci zaslány na mobilní telefon cestujícího.

„Vzhledem k tomu, že si naší aplikaci Rail Planner App stáhlo již více než 1 milión uživatelů a vzhledem k tomu, že Itálie patří celoročně mezi nejoblíbenější destinace držitelů jízdenek Interrail, s radostí spolu s místním přepravcem Trenitalia našim zákazníkům nabízíme tento nástroj pro pohodlnou rezervaci místenek. Tato nejnovější funkce v naší aplikaci je součástí naší strategie trvalého zlepšování našich služeb tak, aby všichni naši zákazníci mohli využívat služeb spojených s cestováním po železnici po Evropě na maximum, a také umožňuje last minute rezervace“, říká Silvia Fischer, ředitelka firmy Eurail Group G.I.E. pro obchod a marketing.

Gianfranco Battisti, ředitel divize dálkových cest železniční přepravní společnosti Trenitalia, řekl: „V Itálii je časová jízdenka s celostátní platností (Italy One Country Pass) nejoblíbenější časovou jízdenkou pro místní cestování po železnici, a to jak mezi Evropany, tak mezi občany z jiných zemí. Růst prodeje časových jízdenek Italy One Country Pass o 47% za rok 2015 potvrzuje stále rostoucí oblibu Itálie jako cílové destinace. Abychom zákazníkům cestování co nejvíce zpříjemnili, považujeme ve společnosti Trenitalia za nezbytné nabídnout jim možnost snadné a jednoduché rezervace místenek pro celou cestu.“

Jízdenky Interrail je možné využívat na cesty po železnici až do 30 evropských zemí a s jejich pomocí mají cestující jedinečnou možnost vytvořit si na míru šitý harmonogram svých cest po Evropě. Jízdenky Interrail si můžete zakoupit na železničních stanicích po celé Evropě nebo na webových stránkáchhttp://www.interrail.eu

O Eurail G.I.E.

Organizace Eurail Group G.I.E. byla založena v roce 2001 jako firma odpovědná za správu produktů a služeb značek Eurail a Interrail a za jejich prodej evropským i mimo evropským zákazníkům. Společnost Eurail Group G.I.E. je vlastněna více než 35 železničními dopravci a díky úzké spolupráci s hotely, přepravními firmami a dalšími subjekty nabízí držitelům jízdenek Eurail Pass skvělé výhody a slevy na ubytování, zábavu a další aktivity. Další informace najdete na webových stránkáchhttp://www.eurailgroup.org.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient