US Kids Golf Cup má vítěze!

V neděli 28. srpna proběhlo na hřišti Prague City Golf finálové kolo US Kids Golf Cup 2016!

Po skoro tří měsíčním trvání US KIDS Golf Tour, v rámci kterého se odehrálo 6 turnajů po celé republice a kterého se zúčastnilo přes 200 dětí, se v neděli 28. 8. uzavřel letošní ročník.1473085995_golf2[1]

I přes 30stupňová vedra se sešel v neděli na golfovém hřišti velký počet dětí a mládeže, které byly připraveny dát do tohoto turnaje úplně všechno. Ti nejlepší se totiž dostanou do evropského kola US Kids Golf Championship, který se bude konat příští rok ve skotském Gullen, a pokud se jim bude dařit i tam, mají otevřenou cestu do celosvětového kola. Pár stupňů navíc je tedy nemohlo odradit, navíc, když na ně čekaly krásné ceny od partnerů, kteří je podporovali po celou dobu.

Finálového turnaje se zúčastnily děti od 4 do 21 let, které byly rozděleny do různých kategorií v závislosti na jejich věku. Vítězů tak bylo celkem 20. Bojovnou atmosféru přišel podpořit i maskot jednoho z partnerů – Emtík, který pomáhal organizátorům z agentury Bestalent i při předávání cen dětem. Ty z něj byly přímo nadšené a krásně tak uvolnil atmosféru turnaje.

1473086031_golf3[1]O tom, kdo z hráčů a vítězů bude nominovaný na evropský šampionát, bude rozhodnuto v nejbližších dnech a výsledky budou vyhlášeny v půlce listopadu.

US Kids Golf Cup je populární celosvětovou soutěží, která umožňuje dětem si už v tak raném věku vyzkoušet, jaké to může být stát se profesionálním hráčem a co všechno to obnáší.

Výsledky jednotlivých kategorií v rámci US KIDS GOLF TOUR naleznete zde:

Kids: http://www.cgf.cz/MatchDetail.aspx?IDMatch=477350856

Teen: http://www.cgf.cz/MatchDetail.aspx?IDMatch=477350744

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient