Důvěryhodná online půjčka nic neskrývá – jak ji poznat?

Potřebujete rychle půjčit peníze? Můžete si sjednat oblíbenou mikropůjčku. Jde o službu určenou pro ty, kteří hledají rychlou možnost získání peněz. Reklamy na tyto služby najdete na každém rohu. Ale jak poznat ty správné?

Kdo a jak si může půjčit online

Mnohé společnosti slibují rychlé vyřízení půjčky bez jakýchkoliv překážek i pro ty, kteří nemají stálé zaměstnání, a pyšní se tím, že vyžadují co nejméně dokladů. Peníze pak bývají okamžitě převedeny na bankovní účet. Nikdy by však po vás neměly chtít žádné poskytnutí dokladů předem.

Například neupravená kopie dokladu totožnosti, kterou lze ve špatných rukou zneužít při jiných podvodech, představuje vysoké riziko. Podvodníci chtějí ukrást vaši identitu, prezentovat se vaším jménem apod. Proto si vybírejte jen prověřené poskytovatele s historií, u kterých máte jistotu, že k ničemu podobnému nedojde.

Poznáte je například podle přehledných stránek se všemi potřebnými informacemi (parametry půjčky musíte být schopni „rozklíčovat“ ještě před zasláním osobních údajů).

Sázkou na jistotu je prověřený poskytovatel

První půjčka zdarma, přehlednost webových stránek, kompletní vyřízení půjčky online – to by měla být hlavní kritéria, která by vám měla pomoci při výběru. A všechny je splňuje rychlá ZAPLO půjčka – a to dokonce i s bonusem navíc.

Příjemným překvapením je poměrně vysoký limit půjčky. Půjčit se můžete 1.000 – 30.000 Kč (první půjčka zdarma je do 16 000 Kč), přičemž splatnost půjčky si můžete nastavit na 7-30 dní (a podle potřeby za poplatek také prodloužit). Potřebujete potvrzení o nějakém měsíčním příjmu a kontrolovány jsou dva doklady totožnosti, ale nic dalšího potřeba nebude.

Příjemným překvapením je také nejenom standardní převod na účet, ale také možnost získání hotovosti, a to v síti trafik GECO. Je bezúčelová a s délkou vyřízení nejpozději do druhého dne. Mezi další podmínky patří občanství ČR a věk 18 let. Více informací včetně modelových příkladů najdete na stránkách Zaplo.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient