Exekutorský úřad nabízí své služby dlužníkům i věřitelům

exekutorský úřad Ostrava

Termín exekuce představuje pro mnohé z nás jakéhosi strašáka. Představíme si totiž, jak neznámí lidé přicházejí k nám domů a oblepují nábytek a elektroniku známými štítky. Tato představa je ovšem do značné míry zkreslená. Exekutorský úřad jako takový totiž nabízí své služby jak právě dlužníkům, tak samozřejmě i věřitelům. V čem jeho nabídka vlastně spočívá? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Máte dluhy? I pro vás se najde řešení

Dostat se do finančně tíživé situace bohužel není nijak složité. Stačí porucha automobilu anebo domácího spotřebiče a rázem potřebujete několik tisíc korun. Jestliže přijdou další výdaje, potíže s jejich splácením jsou na světě. Dlužíte-li následně u více věřitelů, vše je velmi nepříjemné. Někdy pomůže konsolidace půjček, často je ovšem zapotřebí jiných kroků, s nimiž vám pomůže exekutorský úřad. Jednat se může jak o dobrovolnou exekuci majetku, tak i osobní bankrot. Právě oddlužení tímto způsobem představuje jakousi poslední možnost úniku před dluhovou pastí.

S vymáháním pohledávek vám pomohou specialisté

Už se vám stalo, že vám někdo nechtěl splatit peníze, které jste mu půjčili? Neustálé obvolávání a psaní emailů někomu, kdo nechce reagovat, je zbytečné. Exekutorský úřad Ostrava nabízí hned několik možností vymáhání pohledávek. Dlužníky jednak obešle a jednak se s nimi také domluví na případných splátkách či změně podmínek. Vy sami tak získáte jistotu, že vaše pohledávky budou v dohledné době splacené. Jednat za vás budou specialisté, kteří se o vše postarají.

Obraťte se na exekutorský úřad Ostrava

Exekutorský úřad Ostrava nabízí své služby napříč celou Českou republikou. Ať už patříte mezi dlužníky anebo věřitele, můžete se na něj kdykoli obrátit. Žádná situace není bezvýchodná a specialisté vám pomohou se z ní co nejrychleji dostat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient