Exkluzivní marketingové partnerství

HORIZONT informuje o reklamním partnerství mezi Amazon Media Group a ProSiebenSat.1 PULS 4 v Rakousku, v exkluzívním rozhovoru

Společnosti Amazon Media Group a ProSiebenSat.1 PULS 4 zakládají v Rakousku exkluzivní marketingové partnerství. Je to vůbec poprvé co společnost Amazon spolupracuje s externím partnerem v oblasti prodeje reklamního prostoru. V německy mluvících oblastech (Rakousko, Německo a Švýcarsko) společnost Amazon dosud reklamní služby poskytovala pouze v Německu.

Philip Missler (ředitel německé pobočky Amazon Media Group) a Michael Stix (generální ředitel ProSiebenSat.1 PULS 4) popsali důvody expanze společnosti do Rakouska a zahájení spolupráce firem Amazon a ProSiebenSat.1 PULS 4 v exkluzivním rozhovoru pro HORIZONT.

Celý rozhovor pro HORIZONT najdete na:

http://www.horizont.at/home/news/detail/amazon-media-group-and-prosiebensat1-puls-4-arrange-exclusive-advertising-sales-alliance-in-austria.html

Citace a další informace najdete na webové stránce www.horizont.at

HORIZONT je přední vydavatelství titulů z oblasti médií, komunikačních a marketingových agentur v Rakousku, který vydává specializovaný hospodářský magazín bestseller zaměřený na PR a reklamu. Šéfredaktorkou magazínu je Marlene Auer a vydavatelem pak Oliver Stribl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient