Zpráva čínského (Pingxiang) nábytkářského indexu „metasekvoje čínské“ vydána v Guangxi

16. listopadu vydalo Čínské národní centrum pro informace o finančních indexech „zprávu čínského (Pingxiang) nábytkářského indexu „metasekvoje čínské“ za rok 2015″ v Pingxiang v jižní Číně, autonomní oblasti Guangxi Zhuang. Podle této zprávy se odhaduje, že nábytkářský průmysl „metasekvoje čínské“ zůstane v období úprav a míra těchto úprav se zpomalí. Přední index se může odrazit zpět ode dna a průmysl se může v několika dalších letech obnovit.

Fotografie – http://photos.prnewswire.com/prnh/20151223/318083

Zpráva uvedla, že důležité importující země „metasekvoje čínské“ byly v průběhu let také nahrazeny. V minulosti byla důležitým importérem jihovýchodní Asie. Ale od června 2014 ji nahradila Afrika.

V posledních letech městská prefektura Pingxiang využila své zeměpisné lokality, průmysl „metasekvoje čínské“ se skokově vyvíjel a stal se jedním ze tří pilířů průmyslu v Pingxiang. Sun Ruijun, starosta městské prefektury Pingxiang, uvedl, že zpráva je dobrým způsobem, jak lidem pracujícím v tomto průmyslu zprostředkovat poslední trendy v nábytkářském průmyslu „metasekvoje čínské“, a je to také platforma, kde se mohou nábytkářské závody „metasekvoje čínské“ učit z úspěšných zkušeností ostatních.

Odkazy na přiložené snímky:

http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=264167

http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=264168

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient