Herbalife sponzoruje čtyři národní olympijské výbory

Herbalife sponzoruje čtyři národní olympijské výbory na olympijských a paralympijských hrách Rio 2016

Účast zahrnuje také podporu více než 50 sportovců z více než 16 zemí

Herbalife, globální společnost v oblasti výživy (burzovní index NYSE: HLF) dnes oznámila, že bude oficiálním sponzorem národních olympijských výborů Kostariky, Izraele, Itálie a Vietnamu na olympijských a paralympijských hrách Rio 2016.

Společnost Herbalife bude podporovat také více než 50 olympioniků a 19 paralympioniků z více než 16 zemí. Tito olympijští atleti soutěžící v různých sportech, včetně gymnastiky, plavání, dráhových a terénních sportů, budou reprezentovat některé z následujících zemí: Argentina, Bolívie, Chile, Kolumbie, Kostarika, Ekvádor, Francie, Guatemala, Panama, Peru, Izrael, Indie, Itálie, Uruguay, Velká Británie a Vietnam.

Kompletní sortiment kvalitních produktů sportovní výživy Herbalife je založen na vědeckých poznatcích. Tyto výrobky využívá více než 190 sponzorovaných atletů společnosti Herbalife po celém světě. Mnoho týmů sponzorovaných společností Herbalife spolupracuje s vědci v oblasti výživy, kteří tráví čas se sportovci a poskytují jim znalosti o důležité roli správné výživy ve sportovním výkonu.

„Sport a podpora zdravého a aktivního životního stylu jsou klíčovou součástí našeho celkového poslání a je nám ctí, že můžeme sponzorovat několik národních olympijských výborů a desítky sportovců,“ řekl Michael O. Johnson, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Herbalife. „Duch olympijských a paralympijských her Rio 2016 je především o tvrdé práci sportovců, kteří usilují o splnění svých snů. Jsme hrdí, že můžeme těmto sportovcům pomoci optimalizovat jejich výživu a regeneraci po sportovním výkonu.“

V rámci závazku pomáhat svým sportovcům k úspěchu poskytne společnost Herbalife každému závodníkovi výrobky sportovní výživy a přístup k vědeckému týmu Herbalife pro sportovní výživu. Součástí sponzoringu je individuální nutriční balíček navržený Dr. Danou Ryanovou, vědkyní společnosti Herbalife pro sportovní výživu. Součástí balíčku jsou tipy pro každého sportovce, jak optimalizovat své zotavení po sportovním výkonu.

Účast společnosti Herbalife na olympijských a paralympijských hrách Rio 2016 zahrnuje následující oblasti:

Kostarika

Oficiálním dodavatelem kostarického olympijského týmu je společnost Costa Rica Herbalife. V rámci své spolupráce se společností Herbalife budou mít sportovci přístup ke kompletní sadě výživy a podpory tréninku Herbalife od globálního vědeckého týmu Herbalife pro sportovní výživu.

Izrael

Oficiálním partnerem pro výživu izraelského olympijského výboru pro hry Rio 2016 a Tokio 2020 je společnost Israel Herbalife. V rámci dohody budou mít izraelští sportovci přístup k nutričním výrobkům Herbalife a k celému vědeckému týmu Herbalife pro sportovní výživu.

Itálie

Oficiálním dodavatelem sportovních doplňků pro italský olympijský tým bude společnost Herbalife24, která bude poskytovat produkty Herbalife24. Tým má také úplný přístup ke konzultacím Dr. Ryana o výživě.

Vietnam

Podle nejnovější dohody s Národním olympijským výborem Vietnamu se společnost Herbalife stala oficiálním sponzorem týmu pro výživu. Dohoda umožňuje společnosti Herbalife nadále sponzorovat výživu olympioniků Vietnamu, a také inauguraci vietnamských paralympijských sportovců. Týmy budou mít přístup k výživě Herbalife a k poradenství a vzdělávání v oblasti sportovní výživy.

Členové komunity Herbalife plánují návštěvy v místních klubech pro výživu s cílem fandit sponzorovaným atletům.

O společnosti Herbalife:

Herbalife je globální společnost v odvětví výživy, která od roku 1980 mění životy lidí prostřednictvím skvělých produktů. Naše výrobky pro výživu, řízení tělesné hmotnosti, energii, fitness a osobní péči jsou k dispozici výhradně prostřednictvím specializovaných a nezávislých členů Herbalife ve více než 90 zemích světa. Zavázali jsme se k boji proti celosvětovým problémům špatné výživy a obezity nabízením vysoce kvalitních výrobků, osobního koučingu se členy Herbalife a s komunitou, která inspiruje zákazníky ke zdravému a aktivnímu životu.

Podporujeme nadaci Herbalife Family Foundation (HFF) a její programy Casa Herbalife s cílem pomoci zajistit dobrou výživu pro děti v nouzi. Dále sponzorujeme více než 190 sportovců světové úrovně, týmy a sportovní události po celém světě, například Cristiana Ronalda, LA Galaxy a šampióny v mnoha různých sportech.

Společnost má po celém světě více než 8000 zaměstnanců, a její akcie jsou obchodovány na burze New York Stock Exchange (burzovní index NYSE: HLF). Čistý prodej v roce 2015 činil 4,5 miliardy dolarů. Další informace najdete na serveru Herbalife.com nebo IAmHerbalife.com.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient