Hodila by se vám hala? Tak si ji pořiďte. Na klíč!

hala-sportovni-01-a-velka

Na mysli ale nemáme halu klasickou, jejíž stavba by vás finančně vyšla na několik milionů a časově včetně nechvalně známých byrokratických překážek na několik let. Za jedno dopoledne postavíte halu montovanou. Za zlomek ceny standardních halových prostor. 

Montované haly versus haly klasické. Jejich výhody jsou nasnadě. Ty z první kategorie vás v první řadě vyjdou několikanásobně levněji. A přitom odvedou naprosto stejnou službu. Bezpečně uskladní vaše zboží. I za třeskutých mrazů! Na mysli máme montované haly na klíč, jež najdete v nabídce společnosti POLAK CZ, která prvotřídní haly a zastřešení svým zákazníkům včetně těch zahraničních dodává již od roku 1999.

Přednosti montovaných hal

Zdaleka to ale není jen dlouholetá působnost na trhu, která firmu řadí mezi přední evropské výrobce hal a zastřešení. Haly vyrobené na základě nejmodernějších výrobních postupů a technologií jsou prakticky bezúdržbové a jako takové téměř nevyžadují žádnou vaši pozornost. Nulové tedy jsou i finanční náklady na údržbu. K tomu je rychle smontujete a poté, co doslouží, opět demontujete a buď přemístíte na jiné místo, nebo uložíte. Prosté, že?

Maximální variabilita

Plachtové haly POLAK CZ navíc jsou velmi variabilní. Bezproblémové je jejich rozšíření i napojení na stávající budovy. A nevystačíte-li si se základním vybavením haly, máte možnost přikoupit si celou řadu doplňků a volitelných prvků, jako jsou umělé osvětlení, či zateplovací a odvětrávací systém. Zatímco kvalitní zateplení první vám přijde vhod v zimních měsících při uskladnění zboží náchylného na nízké teploty, odvětrávání zase bývá nutné především v létě, kdy venkovní teploty atakují třicítky.

Široké možnosti využití

Využití montovaných hal společnosti POLAK CZ tak je velmi široké. Pro chovatele koní taková montovaná plachtová hala skvěle poslouží jako jízdárna či jezdecká hala. Pro zemědělce zase jako sklad sena, plodin nebo zemědělských strojů. V zateplené plachtové hale se ale můžete oddávat řadě sportů. Nebo prakticky jakékoliv činnosti, kterou nechcete vykonávat pod širým nebem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient