Hotel Karlštejn, balzám na duši

Máte rádi podzim? Užíváte si babího léta a kocháte se barvícími se listy ve vašem okolí? Těšíte se na okamžik, kdy z větví zcela opadá a vy se budete smět na chvíli vrátit do dětských let a jako blázínci se brodit hromadami a sypat si je na hlavu? Nenechte si ujít jedinečné chvíle melancholie, které jsou pro toto roční období přímo stvořeny a typicky vykreslují stav těla i mysli.

Nechte se unést

Pakliže patříte k sortě, která si je vědoma, že dovolená v říjnu a listopadu má své velké kouzlo, máte napůl vyhráno. Ostatní lidé totiž žijí v zničující nevědomosti, dovolenou na podzim pokládají za promrhaný čas a konejší se tím, že si odpočinou až v zimě. Netuší, o kolik přichází, jak moc se šidí a jak budou o svátcích, po předvánočním maratonu, k smrti unavení.

Nejpříhodnější doba pro řízené volno je období dušiček, kdy se má člověk zastavit, nadechnout a popřemýšlet o smyslu života. Dobrá meditace jde ruku v ruce s výběrem kvalitního místa, kde si člověk nejen fyzicky odpočine a načerpá síly, ale kde k tomu bude mít i potřebný klid.

Myslete především na sebe

Úžasný relax pro tělo i pro duši je hájemstvím hotelu Karlštejn, který leží v údolí řeky Berounky, nedaleko stejnojmenného hradu. Dovolíme si tvrdit, že Hotel Karlštejn je právě na podzim nejkrásnější, neboť je zasazen do úchvatné přírody chráněné oblasti Český kras. Kdo jednou poznal zdejší pohostinnost, musí se vrátit znovu.

Ubytování v hotelu Karlštejn je stylové a uspokojí i nejnáročnější hosty. Pokoje jsou stylizovány v romantickém duchu, jsou vybaveny noblesním a zároveň útulným nábytkem v teplých barvách. Výhled na řeky Berounku nebo do zahradní zeleně mají uklidňující charakter. Neopomenutelnou součástí hotelu je i restaurace rybích specialit z české i mezinárodní kuchyně. Každý týden nové menu, to je přímo gastronomická výzva.

Aby byl kýžený odpočinek stoprocentní a dokonalý, nesmí k němu chybět relaxační centrum. Jen málokterý host si dnes odpustí finskou saunu, whirlpool a fitness centrum. Trochu vzruchu do dní plných letargie a nicnedělání přinese mobilní kasino, které je možné využít pro zpestření, ala vyšší společnosti. Zahrát si ruletku nebo poker pod dohledem profesionálních krupiérů se stane lákavým pokušením.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient