Půjčte si na letní dovolenou auto od strejdy!

mercedes

Konečně je tu léto, počasí svádí k výletu za hranice všedních dní – ale ouha. Auto vám dojezdilo, nebo snad žádný vůz nevlastníte a kamarádi vás nesvezou? Nemusíte nad road tripem lámat hůl, poradíme vám, jak si půjčit vhodný vůz bez jakýchkoliv komplikací.

Mějte se na pozoru!

Autopůjčovnami se to u nás jen hemží, takže rozhodně není problém sehnat okamžitě náhradu za auto, které jste museli nechat v servisu. To ale také znamená, že se musíte naučit mezi jednotlivými autopůjčovnami orientovat, abyste za pronájem vozu nezaplatili přemrštěnou částku a nesetkali jste se s nepříjemným překvapením. Ceny dnes snadno srovnáte prostřednictvím internetového porovnávače, najít kličky ve smlouvě a ujistit se o perfektním technickém stavu vozidla je větší oříšek. My vám dnes doporučíme autopůjčovnu s osobním přístupem, kde vás rozhodně “nenatáhnou”.

Tak trochu jiná autopůjčovna

aos_vystava_3

V moři nabídek vyniká jedna zvláštní autopůjčovna Praha, která se od konkurence diametrálně odlišuje, a to nejen nízkými cenami. I když právě ty pro vás mohou být primárním důvodem, proč zavítat zrovna do půjčovny vozů AutoOdStrejdy. Vozový park, z nějž můžete vybírat, je velmi rozmanitý a stále se obměňuje. Hledáte-li ve městě Praha půjčovnu dodávek, i v tom případě jste u Strejdy na správné adrese. Jak je možné, že i luxusní vůz si zde vypůjčíte za rozumnou cenu? Autopůjčovna je totiž v podstatě pouze zprostředkovatelem a ověřovatelem kvality, váš vůz si pronajímáte od jiného uživatele, který jej dal k dispozici. Vše je stoprocentně bezpečné a bezproblémové.

Zatímco budete na dovolené, vaše auto může vydělávat

Že se nacházíte v opačné situaci, tedy máte zachovalý vůz, který ale přes prázdniny nevyužijete? Klidně můžete vyrazit třeba na dva měsíce do zahraničí a současně si na cestování vydělat s pomocí vašeho auta. AutoOdStrejdy vám umožní poskytnout vůz k pronájmu, přičemž cenu si určujete sami. Jen vy také budete moci schválit, jestli si zájemce skutečně smí vaše auto vypůjčit. Tak se o své auto během dovolené nebudete muset vůbec bát.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient