I povinná školení mohou být podána zábavnou formou

Musíte pravidelně školit své zaměstnance? Zapomeňte na školení prezenční formou! Dnes se školí online!
Školení BOZP, PO či GDPR. Kurz IT bezpečnosti, v závislosti na profesi i kurzy první pomoci. Těmito kurzy a školeními budete nuceni projít po nástupu do nového zaměstnání. Popřípadě vaši zaměstnanci. A je jen na vás, jakou zvolíte formu, zda prezenční či online. My doporučujeme druhou variantu.

Šetřete čas i peníze

Online školení si získávají stále větší množství příznivců, ať již z řad zaměstnavatelů, tak i samotných zaměstnanců. Maximálně šetří jejich časem. Kurz totiž mohou absolvovat v době a na místě, které jim vyhovuje. Třeba ničím a nikým nerušeni v pohodlí svého domova.

Vzdělávací LMS platforma INSTRUCTOR

Například kurzy první pomoci, a celou řadu dalších, můžete absolvovat na vzdělávací LMS platformě INSTRUCTOR. Té navíc můžete svěřit nejenom ta vstupní, ale i pravidelná školení zaměstnanců daná zákonem. Chytrá platforma přitom zvládne celý školící proces od začátku až do konce. Notifikuje vás o tom, že daný zaměstnanec musí školení absolvovat. Následně ho vyškolí, otestuje, test vyhodnotí, zpracuje report a zaměstnanci vystaví patřičný certifikát.

Intuitivní ovládání a přívětivá grafika

E- learning kurzy disponují intuitivním ovládáním, zajímavou grafikou a z hlediska legislativy jsou vždy aktuální. Sedm dní v týdnu a 24 hodin denně, tedy nonstop je vám k dispozici informační servis stejně jako online lektor společnosti PREVENT, která je jejich pořadatelem.

Nechte si vyrobit kurz na míru

Tímto způsobem můžete absolvovat nejenom nechvalně známá a povinná školení BOZP (bezpečnosti a ochrany při práci), PO (požární ochrany), ale celou řadu dalších kurzů, jako jsou soft skills, kurzy firemní kultury, finanční gramotnosti a školení řidičů.  Vybírat tedy můžete z již hotových kurzů, nebo si snadno vytvořit kurz vlastní. PREVENT vám ale je schopen vyrobit i školení na míru. Systém je navíc možné propojit s vaším IT systémem či firemní knihovnou.

Ergonomie pracovního prostředí

Dalším důležitým pojmem je ergonomie pracoviště, které zase přispívá k vytvoření zdravého a produktivního prostředí na pracovišti.  Odborníci společnosti PREVENT vám zkrátka pomohou vytvořit maximálně pohodlné místo k práci, a tím i zvýšit potenciál vašich zaměstnanců a jejich produktivitu.

Zbavte své zaměstnance nesprávných návyků

Na začátku proběhne tzv. ergonomický audit následovaný e-learningovým kurzem, během něhož se vaši zaměstnanci zbaví nesprávných pracovních návyků a naučí se minimalizovat negativní dopady dlouhodobé práce s počítačem. Součástí kurzu je však také nenáročný self audit, s jehož pomocí si dokonce budou schopni sami vytvořit vlastní a maximálně inspirativní pracovní místo. Výsledky v podobě perfektně odvedené práce pak na sebe nenechají dlouho čekat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient