Průmyslové váhy TENZONA: přesnost v každém detailu

V průmyslovém odvětví není čas na zmatky a pochybení. Jedná se o náročný obor, v němž hraje hlavní roli přesnost. Naštěstí existují průmyslové váhy, které jsou věrným ukazatelem jednoznačné cifry. Díky tomu si mohou být stavaři, automechanici či pracovníci silnic jistí, s čím kalkulovat.

Spolehlivá profesionální průmyslová váha je určena k vážení různého druhu zboží a materiálu. Své uplatnění najde ve skladech, laboratořích, výrobních provozech, prodejnách, a rozhodně je nepostradatelná při stavbě mostu a kolejí. Dokonce existují váhy pro letadla a objemné vagóny.

Jaké druhy vah existují?

Hledáte-li spolehlivé průmyslové váhy, bezpochyby vás osloví produkty TENZONA. Společnost vznikla už v roce 1996, proto nabízí v tomto oboru slušné zkušenosti. Na webových stránkách si můžete zakoupit váhy silniční mostové, automobilové, kolejové, kombinované, plošinové či jeřábové. Výběr je samozřejmě pestřejší, společným ukazatelem je však špičkové provedení a spolehlivost.

Silniční váhy

K nejpoužívanějším druhům vah patří silniční modely neboli automobilové váhy. Vážní systém je složen z pevné mechanické konstrukce a elektronické části, která obsahuje tenzometrické snímače a vážní indikátor. Průmyslová silniční váha se neobejde bez snímače, proto jsou tyto modely osazeny elektronikou od spolehlivých výrobců. Jen tak bude vážení přesné a nedojde k větším odchylkám.

Tenzometrické váhy na klíč

Možná jste nevěděli, že jsou tenzometrické váhy vyráběny na zakázku a slouží například k vážení letadel a vagónů na hydraulických zvedácích. Jedná se náročný proces, protože mají produkty obrovskou hmotnost. Vyrábějí se tedy na klíč a na realizaci se podílejí konstruktéři i provozovatel váhy.

Rozhodnout se pro špičkovou průmyslovou váhu není díky společnosti TENZONA náročné. Veškeré produkty se totiž pyšní puncem kvality.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient