Ideální textil pro každou příležitost

košile

Oblečení pro volnočasové aktivity, nebo efektní reklamní kousky vyžadují speciální střihy a precizní vypracování. Ideálním multifunkčním prvkem jsou polokošile. Hodí se na sportovní příležitosti, stejně tak je využijete v elegantním stylu. Hledáte takové? Pak se obraťte na osvědčeného výrobce.

Multifunkční polokošile – krátký rukáv

Polokošile představují flexibilní módní oděv. Nikdy totiž nevyjde z módy. Může být v sportovním a zároveň i elegantním. A sluší všem. Pokud hledáte osvědčeného výrobce, vždy se řiďte referencemi a podloženou historií. Například společnost Xfer s.r.o. více než 20 let prodává reklamní textil, specializuje se i na sportovní oděvy a oblečení pro volný čas. V jejich nabídce najdete variabilní polokošile – krátký rukáv. Tyto kousky užijete samostatně v parném létě, v chladnějším počasí můžete přehodit například sako a ze sportovního kousku je následně elegantní.

Skvělé polokošile – dlouhý rukáv

Objednat si můžete i polokošile – dlouhý rukáv. Tyto prvky šatníku snesete i ve výkyvech počasí. Lze je nosit v létě i příznivém jarním a podzimním počasí. Jde v podstatě o celoročně příhodný oděv. Ideální je i v zimním období, kdy venku v chladu obléknete bundu a poté ji můžete sundat v o něco teplejším, ale ne zas velmi horkém prostředí například restaurace. Polokošile s dlouhým rukávem se navíc skvěle hodí i na neformálnější společenské akce a využijete ji tedy při více příležitostech. Polokošile proto představují i ideální firemní a reklamní produkt, protože se nejedná o neforemný a nevzhledný kousek, který by lidé nenosili rádi. Jde o vkusné kousky oblečení z variabilních druhů materiálů, lze je vyhotovit v různé barevném provedení, dokonce i v reflexní obdobě. Mohou je nosit dámy, pánové i děti. Zkrátka všestraný kousek, který se neztratí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient