IKEA stahuje z prodeje stropní lampy LOCK, HYBY a RINNA

IKEA stahuje z prodeje stropní lampy LOCK, HYBY a RINNA

IKEA žádá zákazníky, kteří mají stropní lampu LOCK, HYBY nebo RINNA, aby ji co nejdříve demontovali a donesli zpět do jakéhokoli obchodního domu IKEA, kde jim budou vráceny peníze v plné výši.

IKEA obdržela zprávy od zákazníků, kterým se přihodilo, že u výše zmíněných lamp spadlo stínidlo. U některých případů bylo potřeba lékařské ošetření.

Bezpečnost výrobků je pro nás v IKEA vždy na prvním místě. Všechny naše výrobky procházejí přísnými bezpečnostními testy, abychom si byli jisti, že splňují všechny platné standardy a normy. Navzdory tomu jsme obdrželi zprávy, že stínidla stropních lamp LOCK a HYBY spadla. V zájmu ochrany našich zákazníků a abychom zabránili dalším případným nehodám, stahujeme tyto výrobky z prodeje a zákazníkům za vrácené výrobky vyplatíme plnou náhradu.

Stropní lampy HYBY a LOCK se prodávají ve všech zemích, kde IKEA působí. LOCK je v prodeji od roku 2002 a HYBY od roku 2012. Stropní lampa RINNA se prodává v 11 evropských zemích a v Číně od roku 2010.

Stropní lampy HYBY, LOCK a RINNA mohou zákazníci vrátit do kteréhokoli obchodního domu IKEA, kde jim bude vyplacena plná cena výrobku. Při vracení není potřeba předložit doklad o nákupu.

Více informací je zákazníkům k dispozici na http://www.IKEA.cz nebo se mohou obrátit na Kontaktní centrum IKEA na telefonu 234 567 890.

IKEA se všem zákazníkům omlouvá za případné způsobené komplikace.

Kontakt:

Zdeňka Pecková

PR Specialist CZ

IKEA Česká republika

+420 702 194 200

zdenka.peckova@ikea.com

http://www.IKEA.cz

http://www.facebook.com/IKEAceska?ref=stream

http://www.youtube.com/user/ikeaceskarepublika

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient