Inteva Products slaví nové technické centrum v Indii

Společnost Inteva Products, LLC, přední dodavatel konstrukčních komponent a systémů sítě Tier One pro automobilový průmysl, oslaví slavnostní otevření nového technického centra India Technical Center v indickém Bangalore. Nejmodernější vědecké centrum rozšíří technické možnosti společnosti Inteva a její zastoupení v tomto regionu. Centrum bude zahrnovat týmy pokročilé konstrukční podpory, designu, vývoje a týmy pro testování odolnosti a funkčnosti. Tyto týmy se zaměří na vývoj a zavádění pokročilých technologií v oblasti střešních systémů, zavírání a motorů a elektroniky pro zákazníky společnosti Inteva Products ve světě. V centru je současné době zaměstnáno více než 200 vědeckých a vývojových pracovníků, a další rozvoj je v plánu.

Tým vedení společnosti Inteva v čele s předsedou správní rady, generálním ředitelem a zakladatelem Lonem Offenbacherem, oslaví slavnostní otevření závodu 28. září na akci pouze pro zvané hosty. Ceremoniál, jehož součástí bude prohlídka, oběd a slavnostní přestřihování pásky se zúčastní zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé a vládní představitelé.

“Je pro mě velkou ctí, že mohu oslavit otevření tohoto nového technického závodu s našimi zaměstnanci a hosty v Bangalore,“ řekl Offenbacher. „Naše technické centrum v Indii bude sloužit jako odborné středisko v tomto regionu a my jsme velmi rádi, že můžeme našim zákazníkům ve světě přinést tuto další investici do prvotřídních technických možností naší společnosti.”

Od svého založení v roce 2008 se společnost Inteva dramaticky rozrostla a ztrojnásobila své zastoupení s novými závody ve všech částech světa. Do konce letošního roku otevře společnost nové závody v pěti zemích. Kromě Bangalore, rozšířila společnost Inteva své pokrytí do Rychnova v České republice, města Oradea v Rumunsku, mexického Guanajuato a čínského Zhenjiangu.

O společnosti Inteva Products, LLC

Společnost Inteva Products, LLC je přední světový dodavatel pro automobilový průmysl, který dodává výrobcům automobilů moderní, spolehlivé ekologicky šetrné produkty, které zvyšují kvalitu, bezpečnost a výkony vozidel. Společnost Inteva má globální zdroje pro konstrukci, výrobu a zákaznické služby v oblasti systémů zavírání automobilů, interiérů, motorů a střešních systémů. Společnost vznikla v roce 2008 a tento dodavatel třídy Tier 1 se zaměřuje na dosažení trvale udržitelného rozvoje, poskytování vynikajících služeb pro zákazníky a usiluje o inovace. Společnost Inteva byla založena na základě INnovativních řešení a využití aplikované Technologie, aby vytvářela cenná (VAlue-based) řešení. Společnost Inteva zaměstnává více než 15 000 lidí v 18 zemích a má centrálu ve městě Troy v americkém státě Michigan.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient