Jsou toaletní stolky jen zbytečným přežitkem?

Už na začátek si můžeme prozradit, že nejsou. Pojďme si ale blíže objasnit, proč najdou své místo i v moderních interiérech.

Toaletní stolek je čistě ženská potřeba, která však prospěje i mužům. Ti totiž díky němu nebudou muset vždy ráno čekat, až se uvolní koupelna, a také si tam budou moci přivlastnit několik poliček. A co přináší toaletní stolky ženám?

Žena získá vlastní království plné kosmetiky

Každá žena by doma měla mít své místo, kam si může ukládat kosmetické pomůcky a spoustu dalších věcí, s jejichž pomocí se vždy ráno či před nějakou důležitou událostí zkrášluje. Obyčejně k tomu postačí pár poliček v koupelně či šuplík v ložnici (v případě dívek v pokojíčku). Toaletní stolek je ovšem praktičtější.

Toaletní stolky slouží jako takové království, v němž si žena sedne k zrcadlu a po ruce má všechny prostředky, jež potřebuje ke zlepšení své vizáže. Sedět u něj může libovolně dlouhou dobu, protože tím nikomu neblokuje koupelnu, a také má dostatek soukromí. Vlastně je to výhra pro celou rodinu.

Jedná se o moderní kousek nábytku

Dnešní toaletní stolky vypadají jako každý jiný moderní kousek nábytku, určitě nebude problém je sladit s ostatním vybavením místnosti. To si ostatně snadno ověříte v e-shopu Dona-shop.cz, kde disponují mnoha barevnými variacemi typových toaletek.

Určitě se dívejte po zrcadlech, vhodné je sáhnout po stolku, který má naklápěcí boční zrcadla. Čím více odkládacího prostoru, poliček a šuplíků, tím lépe.

Další nezbytnost představuje stolička. Sehnat se dají sestavy, které obsahují stolek se zrcadly i taburet, ale můžete je samozřejmě zakoupit jednotlivě, či použít židli, již máte doma.

Pokud je to jen trochu možné, je lepší, aby si toaletní stolek vybrala sama žena, pro niž je určený. Přece jenom je to tak trochu její království, místo, kde se věnuje věnovat péči o sebe a kde je sama sebou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient