Specialista na sportovní dresy a hasičské oblečení

Originální týmové sportovní soupravy jsou vizitkou klubu, představují jména hráčů, název týmu, číslo postu a případné sponzory. Rozmístění nápisů a barevné uspořádání je většinou na nápadech samotných sportovců, nebo jejich manažerů a kustodů. Kompletní dresy, střih, délky rukávů a trenýrek, typy štulpen, stejně jako materiál, to už je záležitostí specializované firmy DDsport.

Originální dresy pro všechny sportovce

Neexistuje sport, pro který by firma DDsport nedokázala vyrobit odpovídající dresy. Může se jednat o jednotlivce nebo hráče z kolektivních sportů. Novou sportovní výbavu si na webových stránkách spojených s internetovou prodejnou vyberou fotbalisté, hokejisté, motokrosaři, basketbalisté, florbalisté i milovníci cyklistiky. Nezapomíná se ani na hráče amerického fotbalu a rugby, badmintonu a ping-pongu, plavce, házenkáře a hokejbalisty. Rovněž atleti a vyznavači bowlingu mají pomyslné dveře do e-shopu ddsport.cz otevřené. Leckterá sportovní výbava na konkrétní sport je aplikovatelná i na jiné fyzické aktivity. Vždyť se nebavíme o uniformitě vybavení, nýbrž o funkčnosti a pohodlí samotných sportovců.

Speciální sportovní oblečení pro hasičské sbory

Pracovníci firmy DDsport nezapomínají ani na vybavení pro hasiče, jež musí splňovat přísná bezpečnostní kritéria daná normami i zkušenostmi. Vzdušné materiály s určitou mírou propustnosti tvoří jádro sportovního hasičského oblečení. Komplexní výčet hasičských obleků obsahuje hasičské dresy, tepláky, elastické kalhoty, bundy i rozlišovací vesty. Hasiči mají k dispozici i tréninkové dresy a pořadatelské vesty na závody. Hasičské sbory mají ve svém středu i zástupkyně něžného pohlaví, a tak se v soupravách oděvů pro hasiče myslelo i na ně. Můžou si objednat dámský hasičský dres, elastické kalhoty i dívčí teplákovou bundu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient