Univerzita USC Leonard Davis School zavádí čestný předsednický titul Kevin Xu Chair v gerontologii

Během promoční slavnosti na Univerzitě Jižní Kalifornie (USC) oznámil v pondělí 12. prosince Pinchas Cohen, děkan univerzity gerontologie Leonarda Davise zavedení čestného titulu předsednictví Kevina Xu v gerontologii (Kevin Xu Chair in Gerontology) a věnování laboratoře regenerační biologie Rongxianga Xu, která vznikla díky štědré podpoře podnikatele v oblasti biotechnologií, Kevina Xu.

Kevin Xu bude podporovat univerzitu na její cestě propagace zdravého stárnutí jednotlivců, komunit a společností prostřednictvím iniciativ a inovací ve výzkumu, vzdělávání a praxi.

„Příklad mých rodičů mne inspiroval k pomoci ostatním, nebyla to jen rada do života, naučili mne, jak žít. Lidský život je nejcennější komoditou a nejdůležitější je šťastný život a blaho celého lidstva,“ uvedl Kevin Xu. „Naše světová populace stárne, a tak jsem rád, že mohu podpořit USC Davis School v jejích průlomových výzkumech a vzdělávání nové generace odborníků a podnikatelů v oblasti gerontologie.“

„Kevin a jeho zesnulý otec Rongxiang Xu prokázali veliké odhodlání přinášet vědecké objevy, které vedou ke zlepšení kvality života současných a budoucích generací,“ řekl Pan Cohen.

Rongxiang Xu byl chirurgem, který se specializoval na vývoj nových způsobů léčby ran. Jeho výzkum v oblasti obnovy a regenerace tkání vedl k mnohým patentům v USA a zajistil růst nadnárodní společnosti MEBO International.

Během tohoto ceremoniálu předal Pinchas Cohen doktorce Li Li, vdově po Rongxiangovi Xu a Kevinově matce medaili děkana – nejvyšší ocenění školy určené jejím partnerům a podporovatelům. Kevin Xu a profesor univerzity USC Davis School George Shannon převzali miniaturní repliky křesla, na kterém bude zasedat osoba zastávající tuto nově vytvořenou čestnou funkci. Shannon byl jmenován prvním držitelem této funkce a bude také ředitelem nově jmenované laboratoře.

„Je mi velikou ctí, že jsem byl do této funkce jmenován,“ poznamenal Shannon. „Laboratoř Rongxianga Xu, čestný titul Kevina Xu a Brightenova cena jsou mezigeneračním svědectvím důležitosti gerontologie a přední pozice naší univerzity v této oblasti.“

V průběhu ceremoniálu univerzity Davis School představil proděkan univerzity Kelvin Davies zvolené funkcionáře, kteří Panu Xu předali osvědčení o uznání Kongresu Spojených států amerických a státu Kalifornie. Ke zvoleným zástupcům, kteří slavnostně ocenili Pana Xu, patřili kongresman Ted Lieu, kongresmanka Judy Chu, ministr financí státu Kalifornie John Chiang, nově zvolený poslanec Kalifornského shromáždění Phillip Chen, bývalá primátorka města Yorba Linda Craig Young a primátor města Diamond Bar Jimmy Lin.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient