Kde nezávazně poptat hutní materiál?

Ocelové trubky bezešvé i svařované, ocelové profily otevřené a uzavřené, tyčová ocel válcovaná za tepla i tažená za studena, nerezová ocel. Tento hutní materiál byste našli v sortimentu společnosti FAVEX s.r.o., která je už přes čtvrt století spolehlivým partnerem pro zákazníky v ČR, na Slovensku, v Rakousku i Polsku.

Nesejde na tom, zda potřebujete dvě ocelové trubky, nebo celý kamion hutního materiálu. Společnost jedná přívětivě s velkými i malými zákazníky, každého si váží. Všichni zákazníci si mohou dohledat informace o nabízeném sortimentu na jejích webových stránkách. Dozvíte se například, v jakých jakostních normách jsou dodávány ocelové tyče a s jakým povrchem se dodávají nerezové trubky.

Řezání i pálení pro vaše potřeby

Kromě prodeje hutního materiálu zajišťuje společnost i některé s tím spojené služby. Na moderních CNC strojích nařeže jekly, trubky, tyče. K dispozici má automatické dělicí linky Adige a pásovou poloautomatickou pilu Bomar Production. Rozměry profilů a trubek, jež stroje zvládají nařezat, jsou opět k dohledání na webu společnosti.

Kromě jiného nabízí i pálení laserem, má 3D laserový pálicí stroj Bystronic FL300. Pálení CO2 metodou je vhodné i pro složitější řezy pod úhlem.

Součástí těchto služeb je samozřejmě i doprava zboží směrem k zákazníkovi.

Zadejte si nezávaznou poptávku

Společnost má běžně skladem přes 1 500 položek hutního materiálu, skladuje je v moderních zateplených skladových halách s rozlohou 10 000 m2. Nejlepší cestou, jak se informovat, zda má v nabídce zrovna ten materiál, jejž sháníte, je nezávazná poptávka přímo přes webové stránky. Najdete si zboží, jež vás zajímá, zadáte poptávaný počet kusů, vyplníte požadovaný termín dodání a své kontaktní údaje. Firma už se vám ozve s bližšími podrobnostmi, na všem včetně dopravy zboží směrem k vám se společně dohodnete.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient