Bylo proti vám zahájeno trestní stíhání? Obraťte se na kvalitního právníka

Pokud jste se dostali do tíživé životní situace a bylo proti vám zahájeno trestní stíhání, ideální je vyhledat kvalitního právního zástupce. Pomůže vám totiž v mnoha oblastech, nejen při obhajobách, ale také s přípravou stížností, odvolání či odporu. Služeb právní kanceláře využijete i v okamžiku, kdy potřebujete zastupovat jako poškozená osoba a podat trestní oznámení na někoho jiného. V následujících řádcích vám představíme úspěšnou advokátní kancelář.

Oblast trestního práva je opravdu široká. Obdrželi jste usnesení o zahájení trestního stíhání? Vyplatí se vám profesionální pomoc advokáta, jenž využije své znalosti a zkušenosti pro zmírnění, respektive zastavení trestního stíhání, jestli je neoprávněné.

I jako poškozený potřebujete advokáta

Pamatujte však na to, že nemusíte být nutně obžalovaný, abyste potřebovali advokáta. Obrátit byste se na něj měli i v případě, že se dostanete do role poškozeného, přičemž právník potom hájí vaše práva a zájmy.

Pokud jsou ve vašem hledáčku právní služby, nabízí se vám advokátní kancelář Vladimira Churceva v Praze. Poskytuje své služby nejen v hlavním městě, ale také v Liberci a Karlových Varech, po domluvě dokonce i v dalších městech České republiky. Stačí se jen domluvit.

Služby, které Vladimir Churcev nabízí

Co se týče konkrétně trestního práva, tak je vám advokátní kancelář nápomocna, ať už hledáte obhajobu obviněného, zastupování poškozeného, přípravu stížností, odvolání a odporu, přípravu mimořádných opravných prostředků či trestních oznámení a obhajobu právnických osob.

Specializuje se však nejen na právo trestní, ale vyhoví i lidem, již potřebují pomoc s právem nemovitostí, občanským, správním či obchodním právem. V neposlední řadě poskytuje služby finančním institucím.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient