Buďte hraví! Jaké originální židle by vám doma neměly chybět?

Jídelní stůl KEVIN, černý

Obyčejné jídelní židle nebo kancelářská křesla v domácnosti samozřejmě nesmí chybět, ale sedět se dá i na daleko zajímavějších židlích. Jestli tomu tedy vůbec jde říkat židle. Co se dnes uplatňuje v moderních interiérech jako nábytek určený k sezení? Pojďte se podívat.

Uděláme si rychlý průlet několika typy nábytku, na nichž se dá sedět, a prozradíme si, do jakých místností se hodí.

Sedací vaky: Hit nejen do dětských pokojíčků

Skvělým doplňkem, který se hodí do dětského pokoje, ložnice, obýváku či na terasu, jsou sedací vaky. Neměly by nahrazovat kancelářské židle, u stolu na nich raději neseďte, nebylo by to dobré pro vaše záda. Jsou však skvělé k televizi nebo tehdy, když si jen chcete lehnout k dobré knížce.

Barové židle: Šetřete místo v kuchyni

Nedokážete si představit, že byste místo u stolu jedli u barového pultu? S celou rodinou se tak fungovat asi doopravdy nedá, ale jste-li dva, proč by ne? Barové židle vypadají stylově a můžete si vybrat i takové, které mají nízké opěrátko pro záda. Nesedí se na nich až tak špatně. Jde o skvělé řešení pro domácnosti, které mají malé kuchyně, do nichž by se nevešly celé jídelní stoly.

Křesla: Jednoho ušáka doma potřebujete

Tedy on to nemusí být rovnou ušák. Můžete si klidně vybrat nějaké pěkné designové chlupaté křesílko nebo houpací křeslo. Postavte ho do obývacího pokoje, do pracovny či do chodby.

Závěsné židle: Pro volné chvíle

Místo křesílka či sedacího pytle se dá uvelebit také v závěsném křesle. V bytě v panelákovém domě to asi nepůjde, ovšem v rodinném domku si ho na trám klidně zavěste. Takovýto prvek je však často nejvýraznějším kouskem v místnosti, tak buďte při výběru ostatního nábytku trochu střídmější.

A kde výše popsané židle hledat? Na dětské židle, konferenční židle, ale i křesílka nebo právě sedací vaky se podívejte v e-shopu Primazidle.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient